ik ben begonnen met het boek van Amber albeque(weet niet precies hoe jehet schrijft maar als je googeled vind je het wel). Het is een levenswijze en geen dieet . Veel natuurlijke dingen eten veel fruit groenten en goede koolhydraten en vetten die je nodig heb om vet te verbranden. Zij ziet het zo je lichaamcellen veranderen continue en daar heb je eten voor nodig, doe je dit met fout eten bouw je een ongezond lichaam op. Ok op de goede tijden en combinaties van eten geeft ze aan. Ben nu 2 weken bezig en ben al 2.5 kilo kwijt en belangrijker ik voel me veel beter fitter en heb geen opgeblazen gevoel meer. Ik had hiervoor net zo'n eetpatroon als jij nu heb.
Mijn tip: 6x eten. 3x een gewone maaltijd (ik schep s'avonds 1x op )en 3 tussendoortjes ( ik eet alleen fruit of een plak ontbijtkoek ). Veel water en groene thee en iedere dag minstens een uur bewegen ( wandelen, fietsen ). Hier vliegen de kilo's eraf!
Ik drink dus echt niet graag water, vind het smerig (ja weet het klinkt stom maar is echt zo!) ik drik zoiezo heel slecht 1L per dag. En drink al sinds half jaar alleen maar cristal clear die pakken omdat daar 1cal ofzo maar in zit... doe ik toch nog iets goeds Ik schep de avond zoiezo maar 1x op. Ik moet eink 200gr groente/aardappels maar ik mag al blij zijn als ik 50gr van beide weg krijg. Mijn maag is zoooo klein geworden nadat ik 6jaart erug n maand lang alleen maar heb kunnen drinken en soepje, verder kwam alles dr uit En ik zit zooooo snel vol! Waarschijnlijk is dat ook het probleem, + komt bij dat ik aardappels en groente al niet mijn favoriet vind...
water drinken moet je leren. (en ja dat kan echt!) zit er in crystal clear geen zoetstoffen? das ook niet echt gezond in grote hoeveelheden
hihi heb even pak dr bij gepakt: bronwater met vruchtensmaak, met zoetstoffen. Bevat geen kleustoffen en suikers. eiwit, koolhydraten, suikers, bet, voedingsvezels, natrium alles staat op - of 0g dus dan neem ik aan dat het goed is toch?
Zoetstoffen zijn enorm slecht. je kunt ook aankomen van te weinig eten. Mischien kun je de hoeveelheden langzaam opbouwen? Of tussendoor nog eens een schaaltje rauwkost nemen? Kwa drinken, thee is ook goed, misschien eens andere smaakjes proberen? Hier is rooibosthee erg favoriet.
Haha dat was te verwachten gezien je naam waar ik vind thee wel lekker, maar vergeet het altidj en dan is het weer koud whahahaha.... no0u ik denk dat cc niet slecht is want dat mag ik vollop van dieetiste en calorieen checker dus dat zal wel goed zijn lijkt me dan Ja ik probeer het op te bouwen maar is zooo lastig.... wel doe ik nu als ik vol zit stoppen en dan 1uur erna(als de honger weer komt na avond eten) bakje magere yoghurt met museli
Neem als je trek krijgt is amandelen of walnoten supergoed voor je en vullend. Vooral veel volkoren produkten gebruiken daar heb je lichaam wat aan er zitten tenminste nog voedingstoffen in.
Frisdrank met zoetstoffen levert idd 0 caloriën, dus van een caloriënchecker en een diëtisten mag je je ongetwijfeld uitleven. Maar dat wil niet zeggen dat zoetstoffen goed voor je zijn. Van sommige soorten kun je flinke darmkrampen en diarree krijgen als je er te veel per dag van neemt.
Oke! Nou ik hou het in de gaten Ik heb pds maar amper last van hooguit 1x in het jaar Maar zoals ik al zei: ik drink veel te weinig 1L per dag... dus daar raakt me darmen niet van onder de indruk blijkbaar!
Ik ben helemaal fan van Yvonne Lemmers. In haar boeken staat ook een hele uitleg over zoetstoffen en hoe schadelijk ze zijn. Het kan best zijn dat die de boosdoener bij je zijn. Maar over het afvallen: Ik heb eerst Prodimed gedaan, dat gaat echt als de brandweer. Daarna ben ik tijdens het afbouwen verder gegaan met Yvonne Lemmers. Haar methode is ook koolhydraatarm maar dan met "gewone" voedingsmiddelen. Heb me ook geprobeerd te verdiepen in dokter Frank, maar 's morgens eieren met spek ging me toch wat te ver. Van SB kreeg ik alleen maar meer honger [door de koolhydraten] met als gevolg dat ik me na 3 dagen helemaal klem at. Succes met je keuze.
Ik geloof niet zo in een bepaald dieet. Je bent immers te zwaar omdat je te veel gegeten hebt, dit moet andersom. Je moet minder eten en vooral letten op WAT je eet. dus geen friet met mayo maar een magere salade of oven friet desnoods. Geen 4 sneetjes bruin brood of broodjes maar crackers en een appel. Het koekje bij de koffie moet een appel of mandarijn worden. zo ben ik vorig jaar 15 kilo kwijt geraakt! heb niks laten staan op verjaardagen, maar heb gewoon mijn porties gehalveerd
ik word ook zo moe van al die achterlijke dieten,ik heb een tip voor je: - 3 keer in de week sporten - na 20.00 uur `s avonds niet meer eten - patat en snacks niet meer dan 2 keer per maand - eet regelmatig,veel vezels (bruin brood,groente,fruit,dat is goed tegen verschillende soorten kankers zoals bijv. darmkanker) - laat frisdrank met suiker staan en drink max. 2 glazen light frisdrank per dag - bak je eten in olijfolie (walnootolie etc.) - laat de auto vaker staan en doe meer lopend/op de fiets mocht je dit volhouden dan garandeer ik je dat je afvalt; op een GEZONDE manier.
Ik vind weighwatchers en streepjeslank eerlijk gezegd niet echt dieten in die zin dat het mij alleen maar bewust maakt van wat ik in mijn mond prop. Zo ben ik drie jaar geleden 14 kilo afgevallen door streepjeslank en nu ben ik bezig met ww omdat er na twee zwangerschappen en niet bewegen (ik heb een behoorlijke heupblessure) weer 10 aanzaten. Nu ww omdat ik uiteindelijk ook een paar cursusbijeenkomsten wil bijwonen (extra stok achter de deur ivm buitenhuis wegen). Het valt me reuze mee wat ik allemaal mag eten en het leuke vind ik dat fruit bij ww gratis is. Dus als ik trek krijg pak ik nu geen heel pak koekjes meer (erg he?) maar een banaan. En hoewel daar ook suikers in zitten val ik toch gemiddeld een kilo per week af. Verder heb ik lang moeten zoeken naar een sport die ik kan beoefenen en daarmee ben ik op zwemmen uitgekomen. Schoolslag kan ik met mijn heup niet doen (kan geen zijwaartse bewegingen maken) dus ben nu hard aan het oefenen op de borstcrawl en lid geworden van de zwemvereniging en gelijk mijn mankement uitgelegd. Dit doe ik (afhankelijk van hoeveel tijd ik heb) 2 a 3 keer per week. Wat ik leuk vind aan ww en streepjeslank is dat je daar ook gewoon extra punten voor krijgt om op te eten. Ik heb op een blauwe maandag sonja geprobeerd en toen kwam ik er al snel achter dat ik niet op 900 kal kan leven met mijn lichaam van 1,88 lang en zeker niet wanneer ik een uur bewogen had. Dat was in mijn ogen nou echt een crash-dieet. Ik heb nu met ww ook absoluut geen honger. Voor mij is het hele bewustwordingsproces gewoon belangrijk. En bewegen... Oh dat over die hartslag: Mijn hartslag sloeg altijd over de 200 en mocht van de fitnessinstructeur (voor mijn ongeluk) mijn hartslag niet boven de 175 laten komen. Hij heeft me aangeraden mezelf eens te laten onderzoeken bij de cardioloog maar dat is er nooit van gekomen. Ik voel nu ook aan mezelf (wordt trillerig en mijn bovenlip gaat tintelen) wanneer mijn hartslag te hoog wordt en dan doe ik gelijk een stapje terug. Hij stabiliseert dan ook wel weer snel. Een té hoge hartslag is dus ook niet goed.
Met ongeveer 200 slagen per minuut zitten de meeste mensen ook (ver) in de verzuringszone! Dat houd je sowieso niet zo lang vol en bovendien verloopt het verbrandingsproces dan ook niet meer goed; je gaat dan over op 'verkeerde' brandstoffen en kunt de afvalstoffen niet meer afvoeren. Dus idd, er zit ook een maximum aan.
Vaak is dit zo, maar vaak is dit ook een vooroordeel! Kijk maar na mij. Ik weet 100% zeker dat ik niet te zwaar ben doordat ik te veel eet! Maar doordat mijn maag inhoud zo klein is zit ik snel vol, conclusie: je kunt ook aankomen door te weinig eten! Ik at de ochtend schaaltje yoghurt, dit is te weinig. Ik eet nu (echt aan moeten leren, kon ik eerst echt niet!) 2 sneeen brood. Tussen de middag at ik 2 sneeen brood, nu 4(!) ook dit echt moeten leren. En 2x fruit als tussendoortje deed ik al Sporten ook al.... ik denk dat ik voor streep-je-slank ga via internet 3maand. Kijken of dat iets is, ik denk dat ik dan bewuster word van wat ik eet, en of dat dik maker ofzo is... ww vind ik te duur helaas....!
En nog niet afvallen.... daarom wat is mijn probleem??? *zucht* als je het zoo leest zul je denken dat ik toch erg goed bezig ben
Bezigbijtje: Wat in jouw geval aan streepjeslank wel prettig is denk ik, is dat je daar dus ook kunt checken hoeveel te weinig je eigenlijk eet. Zonder brandstof geen verbranding en daarbij gaat je lichaam op een gegeven moment in de spaarstand. Als ik een weekje niet afval helpt het me om een dag of twee meer te eten (twee boterhammen extra op een dag met een volle plak kaas). Ineens pakt mijn lichaam dan het afvallen weer op. Ik heb dan soms toch net iets te weinig gegeten om af te kunnen blijven vallen.
nikita: dankje voor de tip Zal het zeker eens doen. Heeft iemand ervaring met het online streep je slank programma???