Ik ben sinds september vorig jaar gestopt met de Diane 35 pil. Op dit moment helaas nog niet zwanger! Nu ben ik benieuwd naar dames die ervaringen hebben met de diana 35 pil. Zijn jullie snel zwanger geworden na het stoppen met deze pil? Ik ben vast te ongeduldig en er veel te veel mee bezig. Maar ik zou zo graag zwanger willen worden. Iedereen om me heen wordt het, maar ik nog niet! En natuurlijk ben ik nog niet lang bezig!! Maar het lijkt wel of iedereen het wordt! Nu is mijn cyclus ook niet helemaal regelmatig, dus dat is ook niet erg fijn! Ik ben benieuwd naar jullie ervaringen en tips!
uhhmmm dit willen jullie vast niet horen, maar ik heb 10 jaar diane 35 geslikt en na 3.5 jaar zwanger. Maar denk dat dat niks met die pil te maken had! Nu alweer in ronde 6 en al 5 jaar geen pil meer
Nee, dit wouden wij inderdaad niet horen hahahaha. Hopen dat het bij ons eerder raak is. Jij ook heel veel succes met je tweede
Hier ook geen succes na zo'n 15 jaar de Dianepil te hebben geslikt. Ik ben in totaal 3 jaar (inclusief medische molen) bezig geweest voordat we Aiden kregen. Maar ik heb ook genoeg verhalen gelezen hier van vrouwen die wel vrij snel zwanger waren na de Diane-pil hoor. Dus laat je niet ontmoedigen!
Bedankt voor jullie reacties!! Ik vraag me ook nu wel af in hoeverre mijn hormoonhuishouding nu niet ontregelt is! Diane 35 is natuurlijk een zware pil. In het begin kwam ik ook bijna 6 kilo aan toen ik begon met slikken. Gelukkig ben ik wel weer naar mijn oude gewicht gegaan. Maar nu ik met de pil ben gestopt, ben ik gewoon zelfs wat afgevallen! Hoe zou je erachter kunnen komen of je hormoonhuishouding normaal/ontregelt is!
Uhhm afwachten?? Meer kan je op dit moment niet doen. Ja misschien ovutesten maar daar zou ik echt nog niet mee beginnen als ik jou was. Dat haalt een hoop lol uit de slaapkamer
Ik viel ook af na het stoppen met de pil.. en ik heb hele lange cyclussen of dat er mee te maken heeft weet ik niet maar ik ga er vandaag voor naar de dokter. Ik denk wel dat we niet de allerbeste pil hebben uitgekozen haha alhoewel ik ook verhalen van meiden heb gelezen die meteen zwanger waren dus het is lastig denk toch echt dat het per persoon verschillend is. Succes!
ik slikte 14 jaar de diane pil en was na 4 maanden zwanger.. (dit eindigde wel in een miskraam,drie maanden daarna was ik weer opnieuw zwanger en na 4 maanden bleek ons kindje niet meer te leven..maar dit heeft niks met die pil te maken) succes met zwanger worden!
Ik heb 13 jaar die pil gelsikt en in ronde 1 zwanger (was ronde 3 maar heb 2 maanden veilig geklust) nu 8 maanden weer die pil geslikt en nu afwachten welke ronde
Me83, poeh wat heftig, sterkte... Isinnema, je hormoonhuishouding kan ontregelt zijn, je kunt aan je huisarts vragen bloed te prikken op hormonen, dan kunnen ze zien of dat klopt... Zelf heb ik geen diana35 geslikt, maar wel van alles gehad tegen de buikpijnen, na 10 jaar van anticonceptie komen ze er achter dat ik PCO heb en daarom de buikpijnen en geen tot nauwelijks een cyclus... Wat ik hiermee wil zeggen is, het hoeft niet aan een pil te liggen, je lijf kan ook tegen werken helaas... Heb wel wat tips Kan ze zelf door de PCO niet gebruiken, maar vriendin van me was zo zwanger En die slikt ook diana35... 1. Schakel over naar decaf-koffie en drink minder cola en andere cafeïne bevattende dranken 2. Volle melk drinken en ijs eten is beter voor vrouwen die zwanger willen worden dan een dieet met magere melk en dito yoghurt. Met een mager dieet lijkt het risico op onvruchtbaarheid toe te nemen. 3. Gebruik geen Ibuprofen meer als pijnstiller >Ibuprofen kan de hormoonbalans verstoren, waardoor een bevruchte eicel zich niet in de baarmoederwand kan hechten. Ga beter over op paracetamol. 4.Heb plezier aan seks. Zowel het klaarkomen van de vrouw als een verhoogde zaadproductie van de man helpen de kans om zwanger te geraken. 5. In de morgen heeft sperma meer zaadcellen. 6. Zorg voor minder stress. Zorg bijvoorbeeld dat je huis op orde is en dat je geen grote stressbrengende dingen moet doen. Ga naar je dokter als je stresst omdat je denkt niet zwanger te kunnen worden. 7. Om de dag seks hebben, of 3 keer per week, verhoogt de spermakkwaliteit. Als de man te vaak klaarkomt zit er minder zaad in het sperma. Te lang 'sparen' is echter ook niet goed voor de kwaliteit van de zaadcellen. Ook niet goed voorde spermakwaliteit: Een tekort aan vitamine A, C of Zink, sauna's en lange autoritten. 8. Val af bij ernstig overgewicht. Zwaarlijvigheid kan de hormonale huishouding ontregelen met eventuele ovulatieproblemen als gevolg. Een hoog lichaamsgewicht kan ook zorgen voor een hoger insulinenivo wat op zijn beurt zorgt voor een overproductie van mannelijke hormonen en het niet meer afgeven van eicellen door de eierstokken. Kom aan bij ernstig ondergewicht als dit wordt veroorzaakt door te weinig eten. Vrouwen met een BMI tusen de 20 en 30 worden het snelst zwanger. 9. Probeer zelf ook klaar te komen, dan ben je vochtiger dus de zaadjes kunnen makkelijker naar binnen zwemmen, en je baarmoeder trekt samen waardoor de zaadjes de goede kant op worden 'geduwd' 10. Als je vegetariër bent is het beter om te veel sojaproducten te verwijden. (ben geen vegetariër, maar wie dat wel is bij deze) Succes!!!
Ik slikte ook de diane 35, zo'n 14 jaar. Ben in januari gestopt en in augustus zijn we begonnen voor een kind. Ik was meteen de eerste ronde zwanger, dat kan dus wel gewoon. Het zal wel verschillen per individu.
Van mijn dokter kreeg ik te horen dat ik de Diana pil niet langer als 3 jaar mocht slikken want dat zou schadelijk zijn. Hier zijn ook heel veel meningen over verdeeld volgens mij. Maar ik ben dus na 3 jaar gestopt en in ronde 2 zwanger. Succes meiden!