ik wil mijn kindje voelen!!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door ALeV84, 16 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Bij ons meisje voelde ik het pas met 20 weken! Toen lag de placenta ook voor...

    Bij dit pukje heb ik het afgelopen zondag voor het eerst gevoeld, met 15 weken dus. Maar nu ligt de placenta ook aan de achterzijde én herken je het gevoel eerder doordat het de tweede is!

    Met een beetje geluk voel je het misschien wel over een week of 3 :D:D Kan me goed voorstellen dat je ongeduldig ben hoor!
     
  2. ALeV84

    ALeV84 Fanatiek lid

    13 nov 2008
    2.358
    2
    38
    Zooo over drie weken is niet zo lang meer, maar het verschilt dus wel zo te lezen.

    Spannennnnd :p kan echt niet meer wachten ...
     
  3. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    Hier ook rond 21 weken (had ook placenta voor liggen)
     
  4. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    kan ook niet wacht voel nog niks maar vind dat het nu wel op mag schieten ppfffff
     
  5. blackbird

    blackbird Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.434
    48
    48
    ik voelde mijn kleine met 19 weken en het is mijn 1e, eerste keren voelde ik even wat maar ook vaak dacht ik het me in te beelden.. soms voelde ik iets en vervolgens dagen niks..
    nu (23 weken) voel ik eem echt iedere dag heel erg veel! geweldig om te voelen.. dus nog een paar weekjes geduld en dan kan je ook genieten!:)
     
  6. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Voelde mijn meisje al rond de 16/17 weken en echt duidelijk en sindsdien ook dagelijks. Mijn placenta lag ook voor. Vaak zeggen ze dat je je kindje dan pas later voelt maar dat is dus echt niet zo :). Hoop dat ik het deze keer ook eerder mag voelen aangezien ik denk dat ik het nu wel zou herkennen..
     
  7. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Eerste met 14 weken, dit kindje met bijna 13 weken :)
     
  8. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Ik ben het helemaal met je eens dat het ook echt niet altijd uit hoeft te maken hoor! :)
    Maar soms maakt het zeker wel verschil, vorige week nog met de gynaecoloog over gehad. Zij zei ook dat vrouwen met voorliggende placenta het vaak pas later voelen.

    Is inderdaad waar dat je het bij de 2e gelijk herkent, bij de eerste twijfelde ik nog wel eens of het nu 'darmgerommel' was ;) Nu dacht ik gelijk ohjaaaaaaaaaaa dat is't :D:D
     

Deel Deze Pagina