Nachtangst denk ik niet. Hij reageert wel op ze. Kinderen bij nachtangst niet. (Kan er over mee praten, m'n oudste heeft dit nl nog steeds elke nacht).
Ook al geprobeerd om de eerste keer dat hij snachts wakker wordt een lekkere warme fles met (opvolg)melk te geven ? Die van ons slaapt eigenlijk al sinds hij 6 weken is door, maar hij heeft wel eens een periode dat hij een paar weken snachts ineens wakker wordt en alleen nog maar gaat slapen met een fles. Ik geef hem dan zijn fles en dan drinkt hij zich zelf weer in slaap. En slaapt dan ook weer door.
Wat bij sommige kindjes ook wil helpen is de kamer omgooien. Dus bed naar de andere kant verplaatsten etc. Wie weet helpt het ?
We hebben zijn kamertje al omgegooid. Hij slaapt in een peuterbedje omdat hij t vreselijk vind om in een ledikantje te slapen. Sleepzzz hielp hier 2 dagen daarna niet meer. Hij heeft veel last van oorontsteking daarom de buisjes. Hij wil t liefst elke keer als hij wakker wordt een fles melk maar dat is niet goed.
Oh.. esmée wil soms ook een flesje thee / melk etc. Ze krijgt die gewoon... ik heb snachts ook wel eens dorst
Zijn bedje staat nu tegen die van onze kamer. Heeft al overal gestaan. Denk niet dat t aan te koud of te warm ligt hij heeft dit al 16 maanden. En waarom slaapt hij dan de eerste paar uur goed en begint daarna pas met huilen
Ik vind het vooral vreemd dat hij ook niet wil/kan slapen bij jullie in bed... Voor de meeste kindjes is dat een hele veilige fijne plek.
Hebben jullie toevallig vloerbedekking? Wij hebben hetzelfde gehad met onze dochter, kwam tot 2 jaar tot wel 20 keer per nacht. Alles geprobeerd, niks hielp totdat ik het zo zat was. We hebben de vloerbedekking (heel laagpolig) weggehaald en laminaat gelegd. Vanaf die nacht heeft ze doorgeslapen. Mijn man heeft huisstofallergie en zij dus ws ook.
Nee we hebben laminaat. Ik heb astma dus niets met stof. Ik heb vannacht de tien min regel toegepast en na een dik uur hield hij op en heeft hij verder geslapen tot kwart voor acht. Gelukkig. Ben trots op hem en mezelf dat ik t weer heb geprobeerd
Goed zeg! Pittig uur, maar hopelijk het begin van verbetering. De kans is groot dat het vannacht wat sneller gaat. Mijn kind slaapt ook niet in ons bed. Hij ligt echt t liefst in zn eigen bedje.
ja mijn zoontje wordt nog steeds in de nacht wakker maar ik ben eraan gewend , ga er ook een paar keer uit
Ik lees al dat je van alles geprobeerd hebt. Ik heb laatst gelezen van iemand bij wie het hielp om een uur voor het slapen gaan de wiki in huis uit te zetten. Zou iets met de straling te maken hebben. In ieder geval succes. Hoop dat het vannacht goed gaat
Hebben we ook al geprobeerd maar toen ging t een paar dagen goed en daarna weer t zelfde. Hij heeft vannacht voor t eerst doorgeslapen tot vijf uur daarna wilde hij niet meer slapen