Hallo dames, misschien kunnen jullie mij helpen? Ik ben nu bijna 21 weken zwanger en heb erg last van bekkeninstabiliteit.. Nu is het de laatste dagen zo erg dat ik soms gewoon niet meer kan lopen van de pijn! Nu heeft mijn schoonvader een rode lamp (warmtelamp) maar hoor verschillende verhalen dat het dus niet goed is als je zwanger bent!? Weten jullie hoe het zit? Bedankt alvast..
bedankt voor jullie snelle reacties! ik moet as dond naar de vk dus vraag het daar nog maar even na idd! tot die tijd maar niet doen dan!
Mhhh... ik ging naar de kiné toen ik zwanger was en last had van BI en heb daar meerdere keren onder de rode lamp gelegen. Ben nu ook wel nieuwsgierig waarom het eventueel niet zo goed kan zijn.