@tamale; ik denk zelf ergens in de loop van volgende week. Daar hoop ik ook wel op @Tulip; veel succes maandag!
Sorry dat ik nu pas reageer Wij hebben gelukkig nog spaargeld achter de hand waarmee we de schuld kunnen aflossen. Dus we hoeven hem niet mee te nemen in de nieuwe hypotheek. Jeetje meiden wat en spannende berichten allemaal!! Ik duim voor jullie allemaal!!!
even een update, het huis wat we bekeken hebben was echt super. We hoeven bij wijze van spreken niet eens te verven. Nu even verder rekenen met de hypotheker en dan een tweede keer gaan kijken.
tamale oei spannend meid! succes! ik zou er alleen niet te veel vanuit gaan dat je de restschuld kan meefinancieren in het nieuwe huis. Ik zit in hypotheken en tegenwoordig kan je een stuk minder lenen tov de waarde van de nieuwe woning. (Dus onafhankelijk van je inkomen). Een schuld van bijv 20.000 euro wordt al heel erg moeilijk om mee te financieren. Ik hoop dat je nog wat spaarcentjes op de plank hebt liggen!
Snoopy: Dat is ideaal zeg! Wel jammer van je spaargeld, maar beter dat het 1 keertje pijn doet, dan dat je het iedere maand voelt. Tullip: Helemaal super! Ik hoop ontzettend voor jullie dat het wat word! Debby: Thanks, als het goed is houden we een schuld van ongeveer 7,000 euro over. Dit valt opzicht nog redelijk op te lossen. We zullen uiteindelijk zien of we dit willen proberen mee te laten financieren of dat we het over laten zetten in een lening.
Ik word helemaal gek hier en kan de hele dag wel janken! Zit in de ziektewet omdat ik echt niet goed te pas ben, maar ik ben er een beetje bang voor dat het vooral door mn geestelijke gesteldheid komt. Ik ben ZO nerveus, kan bijna niks meer hebben en alle moed zakt me in de schoenen. We zijn nog steeds niet gebelt en dat valt me zo ontzettend zwaar. Ik snap het gewoon niet.. Als dit niks word, wat is er dan in godsnaam mis met het appartement? Iedereen die het bezichtigd heeft niks te klagen, vind het helemaal geweldig , maar ze laten vervolgens niks meer van zich horen. Tuurlijk was de laatste kijker vrijdag en zat het weekend ertussen. Maar tegen beide kijkers ( ook tegen die van donderdag ) is gezegt dat er meer animo voor was oa iemand met aankoopmakelaar en 2e bezichtigingen. Waarom zouden ze er dan zo lang wachten met eventueel een bod uitbrengen???? Ik kan me er niks bij voorstellen en heb al weer helemaal het idee dat we weer van voor af aan beginnen. Vind het zo zenuwslopend en kan de telefoon wel smeken om ajb af te gaan. Stel dat dit niks word, moet je straks weer een heel traject door met kijkers, 1e & 2e bezichtiging ( misschien wel meer ) de wachttijd tussendoor, en dan alles wat daarna nog komt. Voel me echt een enorme aanstellert maar kan alleen maar janken. Zit er echt even doorheen.
wat klote allemaal meid. Ik denk niet dat het jullie appartement is, maar de tijd. Houd de moed erin, het duurt erg lang maar wie weet heb je beet. Het zullen ook de hormonen zijn ook. Houd je rustig hoor, het is ook een hardstikke mooi appartement, het is gezellig ingericht en je hebt kamers genoeg dus als het niet zo is, dan zit je droog en in een hardstikke gezellig huisje. Maak je niet te druk. Liefs
heb je zelf al geprobeerd de makelaar te bellen trouwens? Anders doe dat eens dan weet je tenminste waar je aan toe bent.
Luna, thanks voor je berichtje! De makelaar belde net , en de man heeft een bod gedaan van 102.000. Wel wat aan de lage kant vinden wij, maar natuurlijk wel erg blij dat er iig een bod is gedaan!! Tegenbod van 107 gedaan en eigenlijk willen wij niet lager dan 106 gaan, omdat we natuurlijk de inboedel erbij doen en we al met een restschuld komen te zitten... Vind het wel erg moeilijk. Maar we moeten maar even afwachten waar de man morgen mee komt....
voor 107.000 inc inboedel die mensen sporen echt niet als ze het niet doen! je hebt precies dezelfde smaak als ik, en zou het dus echt prachtig vinden hoeveel vroegen jullie zonder inboedel dan wel niet? echt een koopje! ik duim heel heel heel hard mee dat ze akkoord gaan met jullie tegenbod!
DaantjeDankje!! , ja erg he! We zijn begonnen op 124,500 zonder inboedel!! En zelfs dat is nog een redelijk prijs. Maarja, zoals de makelaar ook zegt: het is gewoon een ROT tijd. En wij hebben het appartement net gekocht in de tijd dat het juist super ging met de huizenmarkt.. Kloten is het lekker plat gezegt!
pff daar koop je hier niks voor hoor! Echt super dat er eindelijk een bod is! Heb je trouwens al een andere woning?
Ik zou zeker weten niet met een restschuld mijn huis verkopen, dan maar verhuren ofzo hoe vervelnd ook ..
Rono, nee we hebben nog geen ander huis. Morgen eerst mijn werk opbellen voor de intentieverklaring die ze eerder af hebben gewezen. Als dat lukt word het koop. Anders moeten we huren. Anastacia: Ik snap dat je dat zegt, maar huren is in een stad als Almelo niet mogelijk. Je weet nooit wat je erin krijgt en word ons ook sterk afgeraden. Als ze ons hier de boel afbreken blijft het ons pakkie aan. En maurice wil dat ook absoluut niet! We willen er dan ook écht vanaf zijn. En verkopen met een restschuld is helaas vandaag de dag helemaal niet zo abnormaal. Het is gewoon een rot tijd en met het oog op de eurocrisis weet je niet wanneer het goed komt de komende jaren. Waarsch word het alleen maar slechter. Dus het is helaas niet anders.
Ok en ff voor mijn duidelijkheid, ( want ik heb ff geen zin om alles terug te lezen hoor, dus misschien heb ik t wel eens gevraagd. Maar waarom willen jullie eigenlijk verhuizen? Je hebt toch een heel mooi huis? Toch? staat me zo ff bij
o tamale, spannend hoor. Ik hoop dat ze voor die 106.000 gaan. Ja, een restschuld is idd normaal deze dagen. Wij komen straks 14.000 euro te kort helaas;( Daarom is het voor ons goed rekenen. Of we het verlies snel weer aan kunnen vullen straks, want de spaarrekening is ook bijna leeg dan.