Ik heb in deze zwangerschap vanaf het begin al regelmatig een drukkend gevoel op mijn bekkenbodem. Tenminste ik denk dat dat het is. Ik herken het gevoel van na de bevalling van mijn eerste. Toen had ik het dus alleen na de bevalling. Kon toen maar heel even staan om de kleine te wassen en moest dan weer gaan zitten vanwege de druk. Duurde wel een weekje of 4 voor het echt weg was. Nu voel ik het vooral nadat we sex hebben gehad. Ik heb er dan echt een dagje last van. Kan niet lang lopen of staan zonder die vervelende druk te voelen. Zo is de lol van sex er wel snel af. Heb mijn man al ingelicht dat we het alleen nog maar 's avonds doen... na 8 uurtjes slaap valt de druk gelukkig mee. Maar helaas voel ik het ook wel eens gewoon als ik aan het bukken ben, jaja door de knieen . Ik werk in de zorg en moet veel veters strikken en clienten afdrogen . Herkent iemand deze klachten?? En moet ik bij mijn vk aan de bel trekken??
Ik heb precies hetzelfde drukkende gevoel. Eerst alleen na de bevalling. Nu ook na de sex. Volgens mij VK is het heel normaal. Ik heb dezelfde 'oplossing' als jij: alleen nog 's avonds sex. Anders kan ik de rest van de dag niet meer lopen
erg herkenbaar, heb er nu ook last van. dat gevoel vond ik na de bevalling het ergste van alles, wat baalde ik dan ook toen bleek dat ik het nu al vrij vroeg tijdens de zwangerschap had! vind het echt een naar gevoel, zeker aangezien ik bi heb er is niet veel aan te doen, behalve dat wat je al doet sterkte ermee
Na de bevalling hielpen oefeningen mij wel, maar nu niet. Alleen rust nemen. Maar je kunt altijd proberen toch, misschien is het bij jou anders.
En nu maar hopen dat we er na de bevalling wel weer vanaf komen!.... Ik ga toch maar eens proberen of de oefeningen helpen.