Het was een totale verassing voor ons aangezien we het altijd veilig deden en er nog niet mee bezig waren om zwanger te worden. Ik zeg eerlijk ik heb gister bij de test samen met mijn partner zitten huilen van de schrik omdat die positief was maar ik ben er nu aan gewend en ik moet zeggen de blijheid komt nu voorzichtig om een hoekje kijken, mijn partner weet nog niet zo goed wat hij ermee aan moet maar ik denk dat hij wel bijtrekt, hij zal me in ieder geval niet alleen laten. Ik weet bijna zeker dat als ik jullie blijheid en enthousiamse merk over jullie zwangerschappen dat ik vanzelf ook wel gelukkig zal worden met het idee van een klein mensje wat er nu in mij groeit. ik hoop om van jullie een beetje te leren er mee om te gaan en er ook intens van te kunnen genieten. ( ik schaam me, lijkt haast of ik ondankbaar ben ) Fatna
gefeliciteerd meid!!!!!! Ik weet t zelf ook pas net en ben zelfs korter als jou, durf nog niet met volle teugen te genieten, te bang dat t fout gaat (mn moeder heeft een moeilijk zwangerschapsverleden en heb net twe kennisjes gehoord over een miskraam met 5 weken) dus ik moet proberen positief te zijn! Mijn man is er van overtuigd dat het allemaal goed zit, laten we daar maar vanuit gaan!!! I*k wens je veel sucses met jullie wondertje!!!
bedankt meid ik HOOP van harte dat het voor jou allemaal veilig en voorspoedig verloopt. probeer er maar zo min mogelijk bij stil te staan.
thank you, jij ook lieverd. vraagje hoe komt iedereen aan de meldingen onderaam hun berichtjes van PENDEL: etc..?
Ze zullen je hier op het forum vast helemaal enthousiast maken en straks ben je super blij dat je een kleintje in je buik hebt. Ik kan me voorstellen dat als je er helemaal niet mee bezig bent de schok wel even hevig kan zijn, maar naarmate het kindje in je buik groeit word je vast steeds enthousiaster, nu is het nog allemaal zo onwerkelijk. Ga er maar lekker van genieten. P.s.: als je meer wilt weten over pendelen kan je de zoekfunctie gebruiken in de linker menu lijst.
dank je wel Zorra, ik heb idd de site gevonden en toch een pmtje gestuurd, jij veel succes met zwanger worden!