Wat heb ik het dan lekker rustig, mijn kat kan niet mauwen Er komt alleen een schor geluidje uit, geen idee hoe dat kan, haar broertjes/zusjes en moeder konden het ook niet
Er zijn ook bepaalde raskatten die niet kunnen miauwen.. bijvoorbeeld de Maine Coon Polydactyl. Is best een raar gezicht... Een heel grote kat en daar komt dan zo een heel miezerig miauwtje uit haahhaahha
Hehehe het is idd een heel miezerig mauwtje Maar wij hebben gewoon een Europese korthaar. Misschien heeft ze toch Main Coon bloed in dr ?
ik had dat ook mijn kat nismo die kon ook niet miauwen was ook een halve ras.. verder izjn mijn beesten wel aanhaliger. !
Hier ook 3 katten (1 oosterse en 2 main coons). Ik moet zeggen dat de maincoons ook veel aanhankelijker zijn geworden, komen met zijn alle op schoot liggen Ik vind het wel gezellig. Hopelijk zal na de bevalling dit ook nog gebeuren....we wachten maar af.
Haha, 'leuk' die gekke mauwtjes! Wij hebben 3 perzen, en ze mauwen allemaal niet standaard. Tenzij ze echt gillen/ roepen om ons..! Pfff!!! haha!
Bij mijn katten merk ik geen ander gedrag, die zijn altijd al aanhankelijk en praten veel (siamees). Mijn hond is wel beschermender geworden, vooral naar vreemde mannen en vreemde honden. Mijn kat ging net trouwens wel beledigd van m'n schoot af, de kleine was flink aan het bewegen en ik denk dat hij dat ook al voelt
Haha, echt grappig al die reacties van die beestjes Mijn dametjes zijn ook een beetje van slag Mijn rode poes slaapt alleen nog maar op mijn kant van het bed (ook als ik niet slaap) en als ik wel slaap dan komt ze eerst der gebruikelijke vrijrondje houden (doet ze al vanaf dat ze een minitje was) en daarna kruipt ze tegen mijn buik aan Mijn andere poes is wel een regelrechte ramp maar ben nog steeds gek op der hoor Ze mauwt het hele huis bij elkaar als ik er geen liefde en aandacht geef... ze stalkt me door het hele huis (als ik naar de wc ga rent ze voor me uit en zit ze onder het fonteintje... als ik ga douchen zit ze onder de wasmachine de wacht te houden... als ik ga koken zit ze of in de vensterbank naast me of op een krukje naast me , alleen als ze slaapt heb ik geen last van der of als ik ga stofzuigen, daar heeft ze een hekel aan!) Ach ik vindt het wel gezellig, ben de hele dag alleen thuis en zo voel ik me niet zo eenzaam Oh en als ik tegen der praat dan mauwt ze terug, erg grappig!
Wij hebben 4 katten waaronder ook een rooie maine coone, géén polydactyl.... Een enorm bakbeest en daar komt me toch een miezerig mauwtje uit Moet altijd erg om em lachen. Ik merk dat de poes vaker bij me is (lees: stalkt), terwijl ze dit nooit deed. Verder zijn de mannen wat aanhankelijker als anders. En de hond is een dotje nu, zit vaak voor me om me onderzoekend te bekijken , lekker ding! Gr. Marielle
Leuk om te lezen hoe huisdieren reageren op onze zwangerschappen! Wij hebben een poes, kat en een ouwe sul van een Golden Retriever. De poes is meest buiten, maar ze komt nu wel regelmatiger overdag even 'controleren' of alles thuis nog hetzelfde is. Ze blijft dan ook vaak even voor me zitten naar me te kijken.. net alsof ze iets wil zeggen. De kat is een enorme aanhankelijke kleine donder en zit te pas en te onpas bij me. Hij achtervolgt me als het een beetje kan de hele dag. Dat was al zo voordat ik zwanger was, maar het is beslist nog erger geworden sinds ik zwanger ben. Ik ben soms blij dat ik even in de badkamer of op de wc ben..hihi... dan kan ik 'm even ontlopen, haha!! Nee hoor, geintje, ik vind het meestal gewoon ontzettend gezellig, vooral als ik alleen ben, dan heb ik toch wat aanspraak. Het leukst vind ik het als ik ze alledrie om me heen heb zitten, de kat op schoot, de poes naast me op de bank opgekruld en de hond aan (of op ) mijn voeten. De hond was al een ontzettende lieverd, kan niet echt verschil merken in zijn gedrag naar mij toe. Beschermend was hij altijd al, maar door zijn leeftijd (12 jaar inmiddels) gaat bij hem alles tegenwoordig een tempootje lager. Wel vind ik het heerlijk om echt een tijdlang met hem te wandelen nu ik zwanger ben, al is het meer slenteren tegenwoordig en ik merk dat hij daar ook echt van geniet. Katten zijn erg spiritueel hè, daarom zal hun gedrag soms ook wel wat veranderen tijdens je zwangerschap, ze voelen natuurlijk dat er 'iets' staat te gebeuren binnenkort.
Grappig toch dat katten zoiets aanvoelen. Ook grappig dat er meerdere katten zijn die een miezerig mauwtje hebben haha Dat stalken komt me bekend voor, ik kan nergens heen gaan zonder dat 1 van mijn katten me achtervolgd. Dit is altijd dezelfde (heb er 3.) Als ik ga douchen gaat ze idd in de douche zitten, als ik ga plassen, onder de wc, als ik kook, achter me tegen de koelkast. Heel lief, denk idd toch dat ze iets aanvoelen en beschermend worden