Ik zal me even voorstellen!

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door margot007, 3 feb 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. margot007

    margot007 Nieuw lid

    2 feb 2009
    3
    0
    0
    Ondernemer
    Koningsbosch
    Hallo allemaal, mijn naam is Margot, en we hebben vorige week eindelijk het nieuws kunnen horen vanuit het ziekenhuis dat we zwanger zijn! Hoe blij kan een mens zich voelen..

    Maar ondanks dat voel ik me toch erg onzeker! Toen ze een inwendige echo hadden gemaakt, kon ze niet gelijk zeggen dat het een vruchtzakje was of misschien toch wat bloed wat zich had opgehoopt. Na een test in het ziekenhuis zijn we wel zwanger, en na een paar dagen ook thuis voor de zekerheid nog een test gedaan en die geeft toch ook echt aan dat we zwanger zijn. Maar waarom voel ik me dan niet zo happy de peppy? :(

    Liefs, Margot
     
  2. gimena

    gimena Niet meer actief

    heeey welkom...
    geniet van je zwangerschap!
    en ik hoop dat alles goed verloopt!
    liefs gimena xxx
     
  3. margot007

    margot007 Nieuw lid

    2 feb 2009
    3
    0
    0
    Ondernemer
    Koningsbosch
    HI, dank je wel!
    Hoop dat ik hier iemand zal vinden die mij sowieso even kan geruststellen! Vandaag ook te horen gekregen dat mijn contract niet wordt verlengt! :evil:
     
  4. gimena

    gimena Niet meer actief

    nou das ook lekker dan!
    gelijk na de cwi gaan..
    vraag je een ww aan ;)
     

Deel Deze Pagina