Pfff eindelijk iemand hem ook ziet hij is in het echt wel roze zover je kan zien want hij is natuurlijk niet heel donker. Het "lijntje" verscheen na een minuut of 3.... Morgen nog eens testen?
ik zie helaas ook niets maar ik vind je kaartje er ook heel mooi en hoopvol uitzien. bij de eerste 2 zwangerschappen had ik in de maand dat ik zwanger werd ook 2x een temp stijging, eerst na ei en daarna na 7 dagen weer.. hopelijk verschijnt er snel een 2e streepje op je test over een paar dagen!
Op die bewerkte foto lijk ik iets te zien, maar op jouw foto's niet... Ik twijfel ook of die op de bewerkte foto niet een indroger is... Zou toch proberen tot zaterdag te wachten meid...
Mijn foto is niet "bewerkt". Heb het via de iPad gedaan en daar heb je alleen de functie "verbeteren". Dus heb niet met contrast ofzo gekloot Je hcg verdubbelt om de dag,dus weet niet of het zin heeft. MAAR ik had geen geduld en deed het dus wel
Ohh oké dan heb ik het verkeerd begrepen, dacht namelijk dat je hem had bewerkt! Ik heb dat knopje ook op m'n iPhone zal ook is kijken. Denk toch dat ik morgen stug weer ga testen, ik had ook z'n vaag streepje bij de zwangerschap van m'n zoontje... En toen 10 dpo een duidelijk zichtbare streep. Ohh wat is dit toch altijd spannend
Zie ook niks sorry, meis even vol houden tot nod of er na . Zo maak je je zelf alleen maar gek , en is de teleurstelling des te groter als het niks word.
Op die laatste denk ik iets te zien, maar vraag me af of ik t zie of dat t door die twee roze streepjes komt. Ik had ook zo'n onduidelijke test en bleek mn ei te zijn... Als je zwanger bent moet je morgen wel een duidelijker streepje met ochtendurine hebben! Succes!