Heb het allemaal een beetje meegelezen en wat een goed nieuws joh! Gefeliciteerd en hoop dat je er nu wat ontspannender van kan gaan genieten!!
Bij mij is het streepje momenteel ook zo! Spannend he? Ik vind het moeilijk om dan te geloven/zeggen dat ik zwanger ben. Misschien over een paar dagen opnieuw testen, dan zou het toch wat donkerder moeten zijn? Ik heb eerder dit nooit gehad, dan waren de streepjes al duidelijk. Ik heb in december een miskraam gehad waardoor mijn cyclus in de war is en niet zoals het hoort, dus voor mij ook moeilijk om na te gaan wanneer ik moet gaan testen. Misschien is het wel net te vroeg!
Als ge er een dagje tussenlaat zou je test duidelijk donkerder moeten zijn Ik ben in ieder geval heeeel blij dat ik van de onzekerheid af ben! En nu proberen met volle teugen te genieten! Dankje allemaal om zo mee te leven!