Het gaat om dit boek: bol.com | Tiger, Tiger, M. Fragoso | Engelse boeken Ik weet niet zeker of ik het 'durf' te lezen en zie geen reviews staan. Wie heeft het gelezen? Kan mijn moederhart dit aan of ga ik mijn dochter in een kooi opsluiten hierna?
Pfff... wow.... Tja. Ik weet het niet. Waargebeurde verhalen trekken me enorm aan. Moet Kamer ook no uitlezen. Deze zou ik ook zo lezen, denk ik. Maar het geeft me wel die onaangename chills in mijn maag. Lees jij het maar eerst en dan ik.. Tiger, Tiger: A Memoir by Margaux Fragoso - Reviews, Discussion, Bookclubs, Lists
Kamer? Als in: Room van Emma Donnoghue? Niet waargebeurd hoor, wel gebaseerd op ware gebeurtenissen. Waanzinnig goed geschreven! Heel knap gedaan! Ik vond zelf het 2e gedeelte iets minder sterk, maar heb het wel in 1 ruk uitgelezen zowat.
Ik ga Tiger Tiger gewoon proberen te lezen...ben benieuwd hoe ik in combinatie met hormonen daar op reageer