Maandelijkse teruggave hypotheekrente zelf bepalen

Discussie in 'De lounge' gestart door Kitty07, 3 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Ik vroeg me af of het mogelijk is om bij de Belastingdienst aan te geven hoeveel je exact maandelijks zou willen terugkrijgen mbt je hypotheekrente...?

    Wij krijgen in principe ongeveer 4000 per jaar terug maar ik zou vanaf volgend jaar willen aangeven dat ik maandelijks graag 100 euro wil terugkrijgen en de rest gewoon via de jaarlijkse aangifte.
    Is dit mogelijk?
    Dus echt exact een bedrag ergens doorgeven?
     
  2. Snoeki

    Snoeki Fanatiek lid

    30 jan 2014
    2.334
    258
    83
    Volgens mij kan dat niet.

    Wel kun je het denk ik aanvragen en alles laag invullen dan krijg je wat je te weinig hebt gekregen bij de jaarlijkse terug gaaf alsnog.

    Wij krijgen het dus jaarlijks terug dus zeker weten doe ik dat niet
     
  3. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Volgens mij kan je alleen voor jaarlijks of maandelijks kiezen, maar niet aangeven welk bedrag.
     
  4. mammievan2

    mammievan2 Fanatiek lid

    31 mrt 2012
    1.207
    0
    36
    Je kan alleen kiezen voor maandelijks of jaarlijks
     
  5. Sophiaatje

    Sophiaatje Niet meer actief

    Wij krijgen maandelijks en verder kan je inderdaad ook voor jaarlijks kiezen meer opties zijn er geloof ik niet
     
  6. Yuk

    Yuk Actief lid

    30 mei 2013
    105
    6
    18
    Vrouw
    Nederland
    Dat kan wel, maar je kunt niet zomaar een exact bedrag ingeven. Je moet dan berekenen wat wilt opgeven aan inkomen of aftrekposten, zodat je deze teruggave maandelijks ontvangt. Het restant ontvang je dan na afloop van het jaar.

    Dus óf goed zelf een berekening maken óf een belastingadviseur inschakelen die dat voor je doet.
     
  7. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Op jr voorlopige aanslag minder rente invullen zodat je op 100 terug per maand komt kan gewoon maar is FF rekenen
     
  8. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    21 okt 2011
    2.386
    1
    36
    verzorgende ig
    Wij doen volledig maandelijks zet t op aparte rekening heb je zelf rente ervan
    Jij kan toch ook van bedrag dat je maandelijks krijgt 100 euro laten staan en de rest op aparte rekening zetten
     
  9. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    5 nov 2013
    1.524
    0
    0
    Wij hebben dit inderdaad aangepast naar een bedrag waar we zelf voor hebben gekozen.
    Maar mijn man doet deze zaken, ik heb er geen verstand van. Dus hoe hij dit heeft berekend en gedaan dat weet ik niet precies. We krijgen een gedeelte op zijn naam en een gedeelte op mijn naam. Bij elkaar is het een rond bedrag.
     
  10. Evvie

    Evvie Fanatiek lid

    13 feb 2012
    1.118
    30
    48
    Het is eve rekenen en goochelen met cijfertjes, maar het kan wel. Wij krijgen het per maand terug, maar net iets minder dan we recht op hebben. Zo speel ik op safe en krijgen we jaarlijks nog een klein beetje terug.
    Het komt er op neer dat je gegevens invult die niet juist zijn. Bij de jaarlijkse aangifte vul je het dan weer juist in.
     
  11. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    wij hebben het ook aangepast. 45e per maand minder. maakt toch een spaarpotje van zo'n 500euro aan het eind van het jaar.
    Je moet dan idd een aanpassing doen met niet kloppende gegevens. Eind van het jaar krijg je het verschil dan terug als je de juiste gegevens invult.
     
  12. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    27 apr 2015
    2.585
    1.247
    113
    Ja dat kan. Wij hebben een variabele (plafond)rente. De rente staat op het laagste percentage ingesteld zodat we nooit teveel krijgen.
     
  13. CSI

    CSI Bekend lid

    7 jun 2014
    558
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook 50 euro lager per maand gezet..

    Of Laten zetten.. Geen idee hoe ze t gedaan heeft maar t kan dus wel:)
     

Deel Deze Pagina