Ik heb nu een zeer matig embryo'tje in mijn buik (12-cellig dag 4 met veel fragmentatie, - dag 3 nog 10-cellig met veel fragmentatie) en heb moeite om niet de hele tijd negatief te denken over deze kans. Wie had ook een poging waarbij de kans heel klein werd geschat, om wat voor reden ook, en ben je toch zwanger geraakt? Zou je dat hier willen laten weten? Kan ik daar kracht uit putten
Geen ervaring mee maar ik duim iig heeeeeeel hard. Mijn embryo was een top blasto zonder fragmentatie maar helaas heeft het toch niks betekend. Dus je weet maar nooit
Hier ook geen ervaring mee, maar ik heb 2x een super blastocyst teruggeplaatst gekregen (1'tje was dat 's ochtends al, en volgens arts is dat uitmuntend) maar het heft niet mogen baten... Zelf denk ik dat de kwaliteit niet DE factor is van slagen of niet, het is alles bij elkaar..... Succes!!
Ik heb nu 2 terugplaatsingen gehad, 1 verse en 1 cryo. Beiden waren topembryo's maar helaas zijn ze niet ingenesteld. Ik ben het wel met LadyZ eens, volgens mij is de kwaliteit van het embryo niet DE factor alleen. Er moet daarna nog zoveel goed gaan. Ik ga voor je duimen!
Ja! Hier ervaring! Ik heb 2 terugplaatsingen gehad van een topembryo. (1 x vers, en 1 x cryo) Die bleven allebei niet zitten. 12 oktober een terugplaatsing gehad van een cryo, die heel duidelijk B-kwaliteit was. Ik zal eens kijken of ik een fotootje kan plaatsen. Maar.... Deze is dus wel blijven zitten! Nu ruim 25 weken zwanger. Ik ken ook veel verhalen van B en zelfs C embryo's waar hele leuke kindjes uit voort zijn gekomen. Echt, het zegt niet zoveel hoor! En als ze echt niet goed zouden zijn, dan worden ze echt niet teruggeplaatst moet je maar denken. Ik ga even mijn foto opzoeken....
Yep, foto gevonden en geupload. Is niet heel duidelijk (miscroscoopfoto meegekregen en daar met telefoon een foto van gemaakt)
Even voor de duidelijkheid, G was een 7 cellige topper van een verse tp. De cryo's zijn van afgelopen maanden, voor een broertje of zusje..
Wauw Karen, wat een bijzondere foto. Eentje in zo'n vroeg stadium van hun kleintje in de maak heeft niet iedereen, bijzonder hoor!! geniet ervan! Liefs, Elvi
Wonderbovenwonder 11 eicellen, maar slechts 3 bevrucht: 1 verkeerd bevrucht dus die is vernietigd 1 haalde dag 5 niet 1 is.... Mijn dochter!!! Een tp van 1 terwijl eerdere tps's van 2 en 3 emmy's per keer niet bleven plakken!!
Ja, gaaf he! Ik heb ICSI in Gent gedaan, en daar geven ze de foto mee als het gelukt is. Ik ben daarna onder controle geweest in een ziekenhuis hier (een ander als waar ik eerst onder behandeling was, daar waren we niet tevreden over) en daar hadden ze nog nooit zo'n foto gezien. Tenminste, niet van iemand die daar zwanger van was. Ik zou er echt voor willen pleiten dat iedereen die IVF/ICSI doet zo'n foto mee krijgt. Zo'n foto is echt bijzonder om te hebben, ook voor het kindje zelf als het later groot is. (Denk ik...) Deze foto was trouwens van 4 dagen oud, gemaakt vlak voor de terugplaatsing.
Wij hebben ook zo'n foto van onze dochter In Dusseldorf krijg je bij elke tp de foto's mee. Ik ervaar dat als iets heel fijns. Het maakt het even allemaal zo concreet, het zorgde ervoor dat ik even hoop kon hebben. Ik heb de foto's van de embryo's die het allemaal niet gehaald hebben ook bewaard... Al stopte ik de foto's wel ver weg elke keer dat het niet gelukt was. Maar tijdens de poging was ik zo trots op de kanjers op de foto. Bij mij is er sprake van vervroegde overgang, dat voelt niet echt bepaald sexy, ofzo. Maar tijdens de poging kon ik zo onwijs trots zijn dat ik (oké met hulp) wel zulke 'mooie' embryo's wist te knutselen. De foto van mijn dochter komt dan ook in haar fotoalbum, helemaal voorin!!
Botervliegje.... mijn meisje is een zeer matige dag 4 embryo die toen 10cellig was en veel fragmentatie.. Ik kan zeggen ze is heel goed gelukt Het kan! Ben nu zwanger van een 9 of 11 cellige die beide geen fragmentatie hadden maar ook dag 4 embryos...
Jette maakt die jammer genoeg niet. En bij S weet ik natuurlijk niet hoe hij heeft uitgezien en hoe goed hij van kwaliteit was. Maar hij is heel mooi geslaagd
Senna was ook een B kwaliteit embryo en heb toen ook zo'n mooie foto meegekregen! alle emmy's en cryo's die niet bleven zitten waren wel van betere kwaliteit
En ook hier een mooi meisje rondlopen die tot een matige embryo behoorde. Was op dag 5: 7 of 8 cellig (2 teruggekregen maar welke het geworden is....) met veel fragmentatie. Nou...daar is niks meer van te zien hoor . Wel altijd foto's terug van de TP, helaas niet zo'n hele mooie van het embro zelf uitvergroot. Maar mijn ervaring is ook wel dat je er soms gewoon om moet vragen. Als je in Zwolle bij de Fm's bijv. vraagt of je een uitdraai mee mag, dan krijg je die altijd! Was er ook altijd heel trots op, maar bij mislukken v/d pogingen heb ik ze toch allemaal meteen weggegooid. Bij m'n dochtertjes poging had ik zoiets van...ik vraag er ook maar niet meer om....en prompt..... Nou ja...die van de TP hebben we wel (ook voorin in het foto-album ).