Hier ook de Hemnes ladekast met 3 lades, ledikant Gulliver en een Hemnes kledingkast (die staat nu niet meer op de site, is van 5 jaar geleden) Ben er super blij mee! En stuk goedkoper dan een kamertje van Baby Dump oid.
Wij hebben zelfs een keuken van IKEA. En die is van betere kwaliteit dan de dure inbouw keuken die hiervoor erin zat
wij hebben ledikantje en kast en helemaal prima. was echt niet van plan honderden euro alleen voor kamertje uit te geven.
Wij hebben ook een IKEA ledikantje en deze ladekast als commode: BIRKELAND Ladekast met 6 lades - IKEA De randen van de ladekast worden snel kaal doordat je er continu tegenaan staat met verschonen enzo. Maar we hebben het ook niet gekocht voor zeer langdurig gebruik. Verder is het prima qua stevigheid. En de ruimte is zeker ideaal!
Wij gebruiken deze kast ook als commode (maar dan de witte) en het werkt perfect! Fijne hoogte, veel opbergruimte binnen handbereik en zelfs nu is ie nog groot genoeg!
Volgens mij prima hoor, mijn schoonzus heeft er spullen van. Vind het geen slechtere kwaliteit dan de kamers van Babypark. Die vielen mij in het echt in de winkel erg tegen. Het is mij alleen een beetje te klassiek, houd van strak. Daarom zelf tweedehands wat popita spullen gekocht en een andere, strakkere kast van Ikea erbij.
Dankjulliewel! Ik ben ook zeer tevreden over de kleuren combinaties in de kamer^^. En de commode/kast is gewoon heerlijk groot want me alleen maar een pluspunt lijkt.
wij vonden die van ikea toch wat gammel.. (het bedje wel prima trouwens)en hebben daarom tochj verder gekeken. Uiteindejik bij een babyzaak een goedkope kamer gekocht voor 269
Ook wij hebben voor de tweede het Sundvik ledikant gekocht (grijsbruin), gecombineerd met de Hemnes ladekast (3 lades, grijsbruin). De laatste hadden wij ook in het wit voor onze eerste zoon en beviel prima als commodekast; Hebben wél de lades verstevigd, die raakten een beetje overbelast.. nu hebben we dat dus preventief al gedaan. Voor onze eerste zoon hadden we een veel duurder ledikant, en die was kwalitatief niet eens beter..
Ideaal! Wij hebben dus wel het bedje en zelf aan 1 wand van de slaapkamer 3 kasten gebouwd en dan daaraanvast de commode gemaakt met planken erboven. Lang leve een handige papa!
Wij hebben het Gulliver ledikantje geloof ik, prima bedje! En als commode hebben we twee Trondheim ladekasten met 3 lades, vonden we meteen mooi en is ook heel fijn als commode! Alleen zijn die nu uit het assortiment. Allebei trouwens ook heel degelijk hoor, niet wankel ofzo. Vrienden van ons hebben een duur design kamertje en dat is net zo goed fineer op mdf of spaanplaat, maar een pák duurder.