Ikea NORDEN tafel handig?

Discussie in 'De lounge' gestart door Victoria30, 13 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Ik vroeg mij af of deze NORDEN Klaptafel - IKEA tafel zo handig is als dat hij eruit ziet. Ik zou hem als aanvulling op mijn bureau willen gebruiken om te tekenen en te verven. Dus dan moet hij redelijk stabiel zijn. Heeft iemand hier deze tafel?
     
  2. Manderijntje

    Manderijntje Fanatiek lid

    23 jan 2014
    1.168
    1.332
    113
    Mijn huisgenoot had deze en die was best zwaar en stabiel. Maar zij had hem nooit beide kanten opengeklapt dus ik weet niet hoe stabiel hij zo zou zijn.
     
  3. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Toen ik met de oudste in het ziekenhuis lag hadden ze er zo een op de kamer staan (couveuse kamer) en met eten er aan vond in de steun echt in de weg zitten. Ik stootte telkens mijn knieën er tegen aan.
     
  4. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    #4 Victoria30, 13 dec 2016
    Laatst bewerkt: 13 dec 2016
    Oh, dat lijkt mij niet echt handig tekenen inderdaad. Kennen jullie een ander systeem dat wellicht handiger is? Zo'n plank aan de muur heb je neem ik aan dan hetzelfde probleem mee.

    + die is niet verplaatsbaar en bij deze leek het zo handig om hem tegen de tijd dat de kinderen naar school gaan op hun kamer te zetten zodat ze een rustig plekje hebben als ze daar behoefte aan hebben.
     
  5. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Wij hebben de voorloper van deze gehad met nog de metalen poten en niet de kastjes in het midden maar 1 vak. Wij konden destijds geen grotere tafel kwijt maar wilden wel eventueel met 4 personen eraan kunnen zitten. Nou dat kan nauwelijks.
    Je kan 2 etensborden tegenover elkaar zetten en dan zit je dus tegen elkaar aan. Verder weinig ruimte. Ook die poot zit constant in de weg. Handig voor als je weinig ruimte hebt maar soms wel meer mensen kwijt wilt aan tafel maar verder niet zo handig.
     

Deel Deze Pagina