Na mn ronde puregon (goede eisprong, progesteron 74 en bms 8.5mm) ben ik zaterdagochtend ongesteld geworden. Heb zaterdag overdag 3 tampons (normale) gebruikt die niet helemaal vol waren en zondag nog 1. Vandaag is het alweer over. Ik heb dit gehad met primolut maar me een goede eisprong en dik bms is dat toch kort? Heb wel hevige buikpijn gehad en zoals gewoonlijk mn misselijkheid/overgeven.
LW, ik heb dit ook elke keer gehad. Heel weinig bloed en volgens echo wel een redelijk goed bms, dus...
De gyn zei altijd: als er niks wordt opgebouwd wordt er ook niks afgestoten. Maar dat was met clomid en een bms van max. 4mm.
Dat is vreemd... Als de puregon zorgt voor een dikker bmslijm, dan zou dit niet kloppen. Kun je je gyn niet bellen?
Puragon ook gebruikt + andere medicatie maar geen problemen gehad. Altijd maar twee drie dagen ongi geweest. Zo ook nu weer soms een beetje troep na tijd. Wel eerder omgi zie onderschrift !