Hoofdpijn en duizelig na stoppen pil

Discussion in 'Anticonceptie' started by ZsaZsa, May 13, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ZsaZsa

    ZsaZsa Fanatiek lid

    May 10, 2019
    2,002
    1,834
    113
    Female
    De titel zegt het al. Ik ben nu bijna 3 weken gestopt met de pil en ervaar nu migraine achtige klachten.
    Hoofdpijn, duizelig en een "zwaar" hoofd en ook vaak gevoelig voor licht.
    Het voelt eigenlijk alsof ik een migraine aanval krijg maar die dan niet doorzet.
    Vrijdag in ieder geval even naar de huisarts.
    Zijn er meer dames die dit hebben?
     
  2. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,062
    17,019
    113
    Hier andersom.... Gestopt met de pil en eindelijk eens hoofdpijn en aura-migraine vrij...

    Overigens hoor ik wel vaker dat bij migraine juist geadviseerd wordt de pil te slikken, dus het zal vaker voorkomen. Ik zou het even aankijken (wie weet is het simpelweg even ontwennen van de hormonen) en als het aanhoudt indd huisarts contacten.
     
  3. Kato98

    Kato98 Lid

    Jan 5, 2019
    51
    12
    8
    Female
    Ik had ook vaak migraine-achtige hoofdpijn nadat ik gestopt was met de pil. Als ik ging liggen, was het te doen. Maar vanaf het moment dat ik bewoog en rechtop ging zitten, kwam er een enorm bonkende hoofdpijn op. Na een paar weken ging dat wel voorbij.
     
  4. Zoranya

    Zoranya Bekend lid

    Jan 31, 2017
    783
    488
    63
    ik slik juist de pil door om de migraineklachten de vermijden. Stoppen betekend weer elke maand in meer of mindere mate migraine. Een van de redenen dat ik zo blij was dat ik in de eerste ronde zwanger was bij onze eerste en een van de redenen dat ik er tegenop zie om voor de tweede te gaan, want als het langer duurt (wat een grote waarschijnlijkheid is ivm mijn 38-jarige leeftijd), heb ik weer elke maand last van migraine.
     

Share This Page