Lieve mensen, het is nog heel pril (heb net voor het avondeten de test gedaan) maar we zijn toch nog net zwanger geworden (manlief gaat zich komende maand laten steriliseren)!!!! Omdat we er niet meer vanuit gingen dat we nog zwanger zouden raken was het ff wennen maar we zijn er uiteraard niet minder blij mee. Nu komt natuurlijk de spannendste tijd... zal beebje nr 7 blijven plakken of niet? Maar ik kon het toch niet laten om hier alvast de mogelijkheid te creeeren om erover te kletsen want het zal nog wel even duren voordat ik iets tegen iemand anders kan vertellen..... Fijne avond allemaal!!!
als ik al 6 kids zou hebben rondlopen denk ik dat mijn man allang een ander huisje had gezocht.... (of een knoop erin gelegd).... Heb trouwens wel altijd gezegd dat ik 6 of 7 kinderen wilde hebben maar manlief vond 1 al genoeg .... (moet zeggen dat na de geboorte van de 1e hij toch wel meer kids wilde hebben maar 4 is voor hem wel echt de max)
Gefeliciteerd! En niet teveel aan denken... Geniet ervan, ook al is het moeilijk... Het is inderdaad nog pril... Heb ik nu ook... Maar We moeten ervan genieten!