Ik las een anders toppic over ziekmelden.... Ik meld mij nooit zomaar ziek. Niet omdat de kinderen wat hebben of omdat ik een baal dag heb. Als ik echt heel erg ziek ben wel natuurlijk. Ik zie in mijn omgeving dat het wel gebeurd. Ze hebben geen zin of pakken ieder kwaaltje aan om even lekker thuis te zijn. Zonder dat ze "echt" ziek zijn. Of ik weet dat ze op stap zijn geweest en ws een kater hebben. Spijbelen jullie weleens op het werk?
Alleen als het van boven en onder er uitkomt meld ik mij af. Bij mij op het werk gebeurt dat ook regelmatig, vind het een beetje aso. Als je vrij wilt hebben neem je maar een verlof dag op
Nee, nog nooit gedaan. Ik vind het ronduit asociaal, je benadeelt je werkgever én je collega's, want die kunnen jouw werk er nog even lekker bij gaan doen. Met mensen die zich ziek melden om een scheet die dwars zit ben ik heel snel klaar. Of wat dacht je van mensen die zich ziek melden omdat hun kind ziek is, of de oppas. Neem dan gewoon een dag vrij, of zorgverlof, maar ga je niet ziek melden.
Nu ben ik thuis bij mijn zoontje, maar ik heb me nog nooit ziekgemeld zonder dat ik ziek was toen ik werkte. Dit kan je niet maken vind ik en ik zou me dan ook schuldig voelen en daardoor zou mijn dag al verpest zijn. Vaak probeerde ik het eerst en werd dan weer naar huis gestuurd.
Ik meld mij zelfs niet ziek als ik wel ziek ben. Ik moet mij niet voort kunnen bewegen voordat ik mij ziek meldt. Dus nee. Maar hoezo n.a.v. dat andere topic? Ik lees nergens dat de TS daar zich zomaar ziek meldt......jij wel?
Nooit! Ik meld me ziek als ik ziek BEN! Dit vind ik dan heel rot voor mijn collega's, doe het ook niet vaak maar echt ziek is ziek (en dat weten ze ook, als ik me ziek meld ben ik echt ziek). Als je kinderen ziek zijn hoor je vrij te nemen en je niet ziek te melden (zou ik niet eens durven zeg!). Of bijzonder verlof aanvragen (als het bijv. langdurig / ernstig o.i.d. is). Ik snap niet dat je je soms bijna moet verdedigen als je bent voor werken of in elk geval proberen.
Nee, dat vind ik not done. Heb dan ook veel jaren gehad zonder 1 ziektedag. Maar op mijn laatste werk werkten mensen misselijk en ziek nog door, dat vind ik dan weer de fout van mijn baas, als iemand echt ziek is hoor je hem of haar naar huis te sturen als baas zijnde, en niet alleen in het belang van het bedrijf te denken.
Alleen met buikgriep toen, maar niet voor ieder wisse wasje, daar kan ik slecht tegen. Vaak sturen ze me naar huis.
Echt niet he. Ik ben niemand die ze bij wijze van spreken ziek naar huis moeten sturen, ook niet altijd goed hoor. Maar i.v.m. een baaldag of een ziek kind jezelf ziekmelden vind ik echt een kwalijke zaak. Ik ben leidinggevende en heb er bij mij dus ook wel een paar tussen lopen die zich ziekmelden i.v.m. een ziek kind, baaldag, kater of een scheet die dwars zit. Ze hebben het nooit verteld tegen mij, maar als je een beetje doorvraagt dan weet je waarom ze die week daarvoor ziek waren. En ik moet zeggen dat ze zich niet populair maken bij de collega's, want die prikken daar ook echt wel doorheen.
Nee kwam gewoon op het idee. Zegt niks over mijn mening over de ts daar. Daar staat dit toppic gewoon los van. Was al bang dat het zo over zou komen. Maar ik kan niet bepalen of die ts ziek is vanaf mijn bank.
als mijn dochter ECHT ziek is neem ik calamiteiten verlof en daarna zorgverlof op. zonde om daar een wachtdag voor in te leveren ik meld me ook alleen bij ziek zijn ziek kost me een wachtdag. dus merk het ook aan mijn salaris wat ik daarw eer wel slecht van vind is dat mensen nog een dag langer ziek blijven dan nodig is omdat het hun wel geld heeft gekost dus stel iemand heeft 1 dag migrainne dan is ie dag 2 nog steeds thuis ook al zijn de klachten weg.
Nee, ik kan me niet heugen dat ik me ziek heb gemeld omdat ik ZIEK was. Ik heb me wel "ziek" gemeld toen ik mijn punctie had voor de 1e IVF. Na goed overleg met mijn baas overigens ... Voor mijn TP heb ik weer een vakantiedag opgenomen. Daarnaast heb ik een baas die iedereen 1 baaldag per jaar gunt. Dat wil zeggen dat je dus 1 keer per jaar 's ochtends wakker kan worden met een gevoel dat je ECHT geen zin hebt en dan kan je bellen en dan is het OK. De voorwaarde is wel dat je dan ook echt zegt dat je je baaldag inwisselt. Ik heb 'm tot nu toe nog nooit gebruikt overigens
Ik heb het in het verleden wel eens gedaan, omdat ik bijna niet naar het werk durfde ivm. pesterijen e.d. Ik had het gewoon NIET naar me zin en was gewoon bang. Ik was niet lichamelijk ziek in de zin van die jullie bedoelen. Maar wel op een andere manier echt ziek ervan. Uiteindelijk ben ik daar natuurlijk weggegaan. Maar ben ik dan ook asociaal? Zoals ik hierboven een keer las.
Nope dat vind ik niet kunnen. Ik heb mezelf in 8 jaar tijd 2x ziek hoeven melden en dat was vanwege buikgriep. Vind het ook moeilijk want als ik me niet zo lekker voel staat ze er alleen voor (werk in een dierenartspraktijk) en wetende dat er dan bv een operatie staat.. Als mijn dochtertje ziek zou zijn zou ik een vrije dag nemen.
Nee, dat vind ik echt not done. Ik heb vorige week nog een hele dag ziek gewerkt, totdat ik nadat ik al mn werk af had bijna omviel. Toen ben ik maar naar huis gegaan. (2 uurtjes eerder) Vervolgens had ik vakantie. Ze zeggen dan dat je je ook ziek moet melden he, maar daar doe ik niet aan. Dat krijg je ook weer terug. Die 2 uurtjes ziek heeft mn baas niet geschreven. Je geeft wat, je krijgt wat!
Voor sommige zou die regel wel handig zijn, een legale baaldag. OVerigens gaat mijn baaldag het snelste over als ik gewoon ga werken haha
Als ik me ziekmeld, ben ik echt ziek (dan moet ik binnen een straal van zoveel meter van de wc blijven, zegmaar) Of de dokter moet me verbieden te werken en dan nog vind ik het echt supervervelend om naar werk te moeten bellen dat ik niet kom, bah! Collega's die zich ziek melden omdat ze een snotneus hebben ofzo, neem ik na een tijdje echt niet meer serieus. Ik merk ook dat andere collega's zich eraan storen. Als je je heel vaak ziek meld als er niet zoveel aan de hand is, nemen mensen je ook niet meer serieus als er uiteindelijk echt een keer iets aan de hand is. Dat is mijn mening
Nee, de enige die in jouw geval asociaal waren, waren de collega's die je zo behandelden. Van pestgedrag kan je goed ziek zijn, ook lichamelijk.