Na de keizersnede 6 maanden geleden, slik ik sinds 2 maanden weer de pil en ik slik hem ook door vanwege hele heftige menstruatie-bloedingen. Nu moest ik nog 2 dagen de pil slikken voordat de strip op was, maar kreeg al last van spotting, dus besloten om na deze strip maar even een stopweek in te lassen. (Ik slik de Yaz 24+4, dus heb maar 4 stopdagen.) Zit nu op dag 6 en ben nog steeds ongesteld, maar heb het ergste wel weer gehad. Alleen sinds gister (de ergste dag) heb ik een zwaar gevoel in mijn buik, wat met tillen of lopen echt vervelend is. Alsof er een gewicht in mijn baarmoeder hangt. Wat kan dit zijn? Heb niet echt menstruatie krampen gehad, maar bloed wel als een rund en dan ineens dat zware gevoel in de buik wat maar niet weg gaat
Oh jee... De ongesteldheid is nu over en ook dat rare gevoel is weg gelukkig. Maar ik moet volgende week toch naar de huisarts, dan zal ik het even aankaarten.
Kan idd dat je er alleen last van hebt tijdens de menstruatie... Google maar eens op zwaar gevoel buik tijdens menstruatie.