Dames is dat normaal? Mijn dochtertje van 10,5 maand bloedt licht uit haar vagina. Bij het afvegen is het helder rood. Hoe kan dit komen?
ik heb wel eens gehoord dat dit in het begin kan komen. door hormonen van de moeder. alleen das echt in de kraamweek zeg maar. als het hier zou gebeuren zou ik toch even de HA(post) bellen. al is het alleen maar om een woord van geruststelling te horen. succes!
hoi hoi ons meisje heeft het in het begin gehad, best lang vonden ze het toen duren (aantal dagen) meestal duurde het niet zo lang zeiden ze, maar dat was dus door mijn hormonen, maar ik zou zeker de HAP even bellen als ik jou was, als dat nu ineens zo komt bij 10 maanden, wel erg raar lijkt me
Alleen al voor je eigen geruststelling... zou ik er even door een arts naar laten kijken! Zelfs al zou er hier iemand zijn die hetzelfde heeft meegemaakt met haar dochtertje, dan nog weet je niet zeker of de oorzaak bij jouw dochter hetzelfde is.
Het komt echt uit de vagina. Je kan het ook een beetje zien zitten als je de schaamlipjes wat open houdt.
Ik zou ook even de huisarts bellen. In de eerste week kan het komen door de hormonen die ze van de moeder meekrijgt (pseudo-menstruatie)
Ja de eerste week had ze het ook. Vanmorgen had ze het al een klein beetje, maar dat was zoooo minimaal, net was het een stuk meer. Dus morgen maar even de ha bellen. Lijkt me niet iets om gelijk de HAP voor te bellen toch? Als ik google kom ik ook helemaal niks tegen. Kan zoiets voorkomen bij een infectie? Las wel dat het een symptoom kan zijn van baarmoederkanker bij hele kleintjes, maar dat is gelijk wel heeeeel extreem denken. Tja, misbruik zou je ook niet denken want ze is voor het laatst donderdag bij een ander alleen geweest.
Ik ben écht niet iemand die snel naar de dokter gaat/belt maar voor zoiets zou ik toch wel direct bellen...
Met bellen kan je toch niets verkeerd doen? Ik weet niet hoe het in NL werkt maar hier kan je gewoon nog je HA bellen om dit uur, zenne. Het is toch nog vroeg? Ik zou in ieder geval graag gerustgesteld willen worden met zoiets... Zeker omdat het in de loop van de dag erger is geworden.
hoi bellen !! niet twijfelen , beter 1 keer teveel dan 1 keer te weinig en als het om je kindje gaat al helemaal spinnekop
Maar ze slaapt voor de nacht. Ze wordt morgenochtend pas wakker. Ze heeft geen pijn ofzo, dus als ik morgenochtend gelijk de ha bel dan ben ik vroeg zat toch?
Ik zou op het z'n minst telefonisch bespreken. Weet jij veel waar dat allemaal op kan duiden?! Misschien zeggen ze wel dat het niks is en je gewoon morgen kan gaan, maar misschien is het wel iets waar ze direct naar moeten kijken. Die gemiste uurtjes slaap haalt ze wel weer in... Ik kan me niet bedenken wat het zou kunnen zijn, bij 10 maanden...
meis ik zou toch even bellen nu. Als het niks is hoef je haar ook niet wakker te maken natuurlijk. Laat je even weten wat er gezegd is? Succes!
Ben ook benieuwd. Bij een beetje bloed kun je nog denken aan een klein wondje of zo maar dat wordt in de loop van de dag dan toch niet erger?
Ik zou ook zeker bellen. Het is natuurlijk niet te hopen, maar misschien duidt het wel op iets wat inwendig niet goed zit? Ik heb laatst ook de HAP gebeld snachts, was wel niet bloedspoed maar er zit ook een assistente aan de telefoon en die kunnen vaak al goed advies geven.
Wat ik al dacht. Ik hoef niet langs te komen. Als ik morgen naar de huisarts ga is het vroeg genoeg. Dit omdat de hoeveelheid echt weinig is. Het zit niet in de luier ofzo, enkel met afvegen.