Hoi! Ik heb gisteren een Puckababy aangeschaft voor J.orunn. Ze is erg onrustig en driftig. Naast de krampjes en het slechte slapen. Hoe zijn jullie ervaringen ermee? En... moesten jullie kindjes ook wennen? Hoe lang duurde dat ongeveer voordat de Puckababy echt resultaat gaf? Bedankt voor jullie antwoorden alvast! groetjes, Red
Hier geen puckababy gebruikt maar wel ingebakerd met andere doeken. Mijn zoontje moest in het begin wennen in die zin dat hij de eerste 2 dagen heel veel sliep. Vervolgens de "beruchte terugvaldag". Ze zijn ineens zo uitgerust dat ze weer de energie hebben om zich te verzetten tegen de nieuwe situatie. Ze zal dan weer meer onrust kunnen laten zien! Doorzetten dus... want daarna zijn ze vaak wel gewend, al protesteerde mijn zoontje altijd de eerste minuut. Maar zodra hij ingebakerd lag was hij binnnen no time in slaap!
wij hebben de Puckababy gebruikt en had meteen effect, wat betreft het inslapen en rustiger slapen. In de loop van week werd hij over het geheel ook wat rustiger. Dus eigenlijk vrij snel resultaat. Verder hoefde hij er niet aan te wennen, op die manier slapen was geen probleem. succes
Thijs heeft eerst in een andere inbakerdoek gelegen daar werd hij erg agressief van. Daarom overgestapt naar puckababy. Hij moest 2 dagen even wennen, maar heeft meteen langer geslapen. Hij sliep toen ook voor het eerst door. En het voordeel is dat hij zijn handje nog steeds in zijn mond kan doen (ik was wel extra!)
Hier gebruiken we hem ook. Op zich heeft ze er niet aan moeten wennen. Ze protesteert soms alleen als ze erin gaat, op zich niet gek voor een kind wat zeer beweeglijk is. En soms wringt ze een paar vingers uit het halsgat of ze stopt haar handen met zak en al in haar mond hihi. Maar ze slaapt er prima mee, zodra ze hem niet aanheeft doet ze alleen maar korte hazeslaapjes. Wij zijn er dus erg tevreden over.
Hier ook een baby die protesteert bij het aandoen. Soms dan zitten de banden helemaal bij haar nek als ik hem opendoe en soms heeft ze haar armpjes onder de banden door naar boven toe gewurmd, maar ze slaapt er goed mee. Let wel op dat je niet ook nog een warm dekentje erover heen doet. Mijn meisje slaapt alleen in de PB met nog een lakentje erover heen nu het zo warm is.
Die van ons heeft het altijd zo warm dat ze of alleen in een rompertjes of zelfs alleen in de luier in de PB ligt. Doordat de armpjes mee ingepakt zijn zeg maar houden ze extra warmte vast. Dus inderdaad niet te warm aankleden
Mijn dochter heeft vanaf een maand totdat ze ruim 8,5 maand was in de Puckababy gelegen. Ze heeft er altijd erg lekker in geslapen, maar pas op: we zijn nu aan het afbouwen en dat is een RAMP. Ze is natuurlijk gewend om maanden met haar armen vast te liggen en nu heeft ze in ene alle vrijheid met gevolg dat we 's nachts echt een keer of 20 ons bed uit moeten. Dus ik had eigenlijk gewild dat ik er niet aan begonnen was.
Niek heeft ook in de puckababy gelegen na eerst de swaddle me geprobeerd te hebben, maar daar werd hij alleen maar gefrustreerd van omdat dit veel te strak zat voor hem. Met de puckababy heeft hij ten minste nog een beetje beweging. Hij heeft er niet echt aan moeten wennen, soms voor het slapen gaan een beetje protesteren maar hij sliep er lekker mee. Vorige week heb ik na zijn vaccinatie, dan mogen ze niet in de puckababy, geprobeerd om de puckababy te minderen en jaaaa het is gelukt. Hij slaapt nu heerlijk zonder bakerzakje. Wat ik wel gedaan heb is ipv een puckababy een slaapzakje gekocht waar hij nu in ligt, geeft hem toch nog een beetje het idee van geborgenheid en gaat hij ten minste ook niet zijn hele bed door .
Bij ons hielp de puckababy gelijk. Meneer ging zonder boos te zijn gelijk 4 uren slapen. Echt heerlijk. We hebben er heel veel aan gehad
Geweldige uitvinding!! Vanaf een maand of drie, toen mijn dochter een paar weken onrustig was, gaan gebruiken. Daarna een tijdje met 1 armpje eruit geslapen en daarna met allebei de armpjes eruit. Het afbouwen viel mij alles mee. Het slaapzakje op zich is ook lekker smal, voelen ze zich meer geboren. Succes!
I.vm. 'omrolgevaar' is het goed om af te bouwen zodra ze veel gaan rollen. Bij de een is dat met 4 maanden, de ander 5 of zelfs 6. Hangt van het kindje af. Goed in de gaten houden dus.