Hallo, Wij moeten een kinderstoel aan gaan schaffen, maar de keuze is zoals jullie weten enorm . Willen jullie mij vertellen wat voor stoel jullie hebben en waarom : Groetjes Helga
hoii ik heb de kinderstoel van kruitvat (bambino) ben er blij mee mijn dochter zit er goed in je kunt het voetensteuntje verstellen goedkoop als je niet zoveel geld hebt en het eetblad kun je ook nog verstellen
wij hebben de primapapa die is ze handig omdat je hem nog achteruit kunt klappen en dat was handig de eerste maanden en is ook in hoogte verstelbaar.
De tripptrapp van Stokke Ze zit er heel erg mooi in, hij kan erg lang mee. Straks kan het babygedeelte er af en dan is het een gewone stoel. Het is ook geen bakbeest wat al je ruimte inpikt. De stoel heeft geen tafelblad. Voordeel is dat je kindje dan echt bij je aan tafel kan zitten. Nadeel is dat je tafel het wel zwaar te verduren heeft.
ik heb hem tweedehands gekocht zo'n houten die je later als tafel en stoel kunt gebruiken, vind het eigenlijk een rotding. weet iemand hoe die van de ikea is die is maar 12,50.
Mijn ouders hebben die van ikea voor als Lynn blijft eten. Is een prima stoel hoor. Die blokdingen vind ik ook waardeloos.
nou daar komt ie; ik heb de chicco polly eetsteol1 ideaal ding, kunnen ze naar achtere in liggen das handig emt het flesje, kunnen ze lekker in zitten, zit een bld voor, blad kan er ook vanaf, is in hoogte verstelbaar zodat ie voor een de salon tafel kan, voor de tv, aan de eettafel en ga zo maar door! de stoel is erg makkelijk schoon te houden! is makkelijk inklapbaar en heeft super handige wieltjes! waarom geen houe stoel? vind ik lastiger met schoonmaken, is niet inklapbaar! kunnen ze niet zo vroeg in én ik denk niet dat mijn kind lang in zo'n doorgoei stoel zit want dan willen ze groot zijn en net zoals mam en pap in een gewone stoel zitten... maar goed dit is mijn idee, hhoop dat je er iets aan hebt!
Ik heb er een van tiamo, die is nu in de aanbieding bij www.babyonline.nl voor 55 euro, Ik vind het een fijne stoel.
die van de ikea hebben we voor bij mijn schoonouders vindt het ding eigenlijk maar een gevaarlijk iets als ze een beetje teveel bewegen zie je de poten al uit elkaar glijden
yep hier ook! Heb zelf ook nog een ikea stoel erbij omdat ik kinderopvang doe en ik vind hem heel erg handig!
Vreemd, die ervaring heb ik hier helemaal niet. De chicco polly was gewoon een kwestie van HEBBEN HEBBEN HEBBEN anders had ik voor thuis ook die ikea stoel gekocht, ben er echt heel tevreden over. Kom m trouwens ook vaak bij restaurants enz tegen.
Hier ook de Tripp Trapp van Stokke...opa is hem aan het verven, kan nie wachten tot Daan ook gezellig bij ons AAN tafel kan zitten ipv erop in zijn wipstoel
Hier thuis ook de chicco polly, bij mijn ouders een doorgroeistoel en bij mijn schoonouders de stoel van de ikea. Alle 3 prima stoelen, echter die chicco polly kan Joris langer inzitten omdat de achterleuning ook verstelbaar is tot ligstand. En ze kunnen dus eerder in de stoel. Ander voordeel vind ik van de chicco polly dat die niet alleen een gordeltje heeft voor om de middel maar ook voor de armen, dus weer veiliger als je even snel wat zou moeten pakken en de kleine probeert te gaan klimmen! Nadeel vind ik wel de prijs, ik vond hem erg prijzig maar de stoel is het zeer zeker waard! (koste 139,-, terwijl de doorgroeistoel van de kruitvat 39,99 koste en de stoel van ikea 12,50 + dienblad 3,-)
Ik heb ook de Ikea-stoel, ben er heel erg tevreden over! En spot-goedkoop! Mar dat neemt niet weg dat de stoel ook veilig moet zijn. Dat is toch wel de eerste prioriteit. Al vind ik de Ikea-stoel erg stabiel. Groetjes Niki
Hier ook de tripp trapp, keuze uit allerlei kleuren, niet te groot, kan heeeeel lang gebruiken en ze zit lekker aan de tafel.. ik ben er zeer tevreden over!
Hier de tripp-trapp. Zit geloof ik een hele filosofie achter, kan je ws wel op de site van stokke lezen.