de eerste met precies 40 wk en de tweede met 39wk 3 dg. Benieuwd wanneer deze derde te voorschijn komt
40 weken en 1 dag van de eerste. Gewoon spontaan (wel weeënstorm). Hoop dat de tweede ietsie pietsie eerder komt (zo rond de 38 weken lijkt me mooi ).
ik ben na 40+ 4 dagen bevallen ze hebben me moeten helpen met ruugeprik en weeenopwekkers mijn lichaam was al 2 dagen aan de gang maar de centimeters wilden maar niet gaan.
38 + 6 dagen, 's ochtende spontaan mijn vliezen gebroken en in de namiddag pas weeën. 's Avonds is hij geboren!
Dan trek ik het gemiddelde even flink omlaag... Ben bevallen met 31 weken en 5 dagen (en dat is al helemaal niet leuk, dan had ik liever met veel 'laatste loodjes kwaaltjes' rond gelopen tot 41 weken ofzo)
1e precies 39 weken.gebroken vliezen,Poliklinish 2e 39 weken en 4 dagen.weeen,vliezen doorgeprikt,thuisbevalling Deze ook iets eerder hoop ik..