Waarde van het progesteron was 20. Volgens de gyn prima, maar ik dacht dat het altijd boven de 35 moest zijn. Maar het heeft zowiezo niet mogen baten. Vandaag al ongie geworden. Morgen dus weer bellen voor de 1e FM. Zit er even doorheen. Groetjes Winnie
Ik heb geen idee Winnie, hoe hoog die waarde meot of mag zijn. Balen dat je weer ongi bent geworden, je word er zo moedeloos van he? Dikke knuffel voor jou van mij!
Hoi Hoi....hier gaat het wel weer. Gisteren bij de gyn geweest voor een uitgangsecho. Alles was rustig en ik ben dus weer begonnen met 50ie puregon. Volgende week 21-7 heb ik de FM en 's avonds lekker naar het concert van U2!!! Gaaf hè. Hoest verder met iedereen? Groetjes Winnie.
Hallo...stil hier wederom. Vandaag 1e FM. Helaas pas 1 klein follikel te zien van 11mm. Gaat dus niet zo snel als de vorige keren. Vrijdagochtend terug voor een 2e FM. Nou ja....komt best mooi uit. Vanavond naar concert U2, donderdag verjaardag zoontje en vrijdag zijn feest. Dan kunnen we in het weekend dus lekker relaxen en klussen waarschijnlijk. Met jullie alles goed? groetjes Winnie.
Veel plezier bij U2 Winnie! Mijn zusje en haar vriend gaan ook. Balen dat het wat langzamer gaat, maar het belangrijkste is dat er een ei groeit toch? Hier slecht nieuws, wij gaan defenitief door voor IVF. Volgende week donderdag de intake. Liefs Zora
He bah Zora....wat balen weer. Gun het je zo enorm. Hopelijk mogen jullie snel door met IVF en hoef je niet eerste een hele tijd op de wachtlijst. Veel succes. Knuff Winnie.
Winnie, Balen dat je nog steeds bezig bent. Gun je ook snel al het geluk. Hopenlijk was iig U2 geweldig! @Zora, meid IVF is niet niks. Neem rustig de tijd om er even goed om te huilen. Dan met frisse moed starten met de medicatie en punctie... en wie weet het grote geluk!
Us was inderdaad geweldig. Mijn FM echter niet. Het was van 11 naar 12,5mm gegroeid in 3 dagen tijd. Veel te weinig dus. Heb doorgespoten met 50ie en moet vanmiddag terug voor een 3e FM. Heb weinig hoop dat deze ronde nog iets goeds gaat brengen. Groetjes Winnie.
Winnie ik duim voor je! Hoop toch nog op een groeispurt. Wij hebben donderdag de intake, kijk er gk genoeg erg naar uit. Ik wil meer duidelijkheid over het starten.
Nou Zora...het duimen heeft geholpen. Er was rechts een follikel van 18.5mm te zien en een van 10mm (die doet niet mee). Gisteren nog puregon gespoten en vanavond mag ik de pregnyl zetten. Toch nog een kansje deze ronde. Jij heel veel succes komende donderdag met het gesprek. Ik duim voor jullie dat je snel mag beginnen. Groetjes Winnie.
hoi hoi meiden Jammer genoeg hier nog geen goed nieuws. Ik heb zo voor jullie geduimd. @ Zora: Heel veel succes vandaag met de intake gesprek IVF. Hopelijk mogen jullie heel snel beginnen. Ik vind het zo jammer dat de IUI niet geholpen heeft. Ik blijf hopen op een wonder. Knuff @ Winnie: Mijn duimen draaien weer overuren voor je. Hopelijk springt het eitje goed en zwemmen de zaadjes de goede kant op. Hoe lang gaan ze bij jou door met deze behandeling? Hier gaat alles goed. Vandaag alweer 16 weken zwanger. Ongelooflijk..nog elke dag. Vandaag bij de vk geweest en alles gaat goed. Hartje klopt, vandaag voor het eerst gehoord. Blijft mooi om te horen. Ik hoop dat jullie dat ook snel zelf mogen ervaren. kuzz Femme
Hoi LaFemme....16 weken alweer. Bijna op de helft..dat gaat snel. In totaal mogen wij 6x puregon met pregnyl gebruiken. Nu in de 4e ronde, dus hierna nog 2x. Weet neit wat hierna komt en of wij daar nog voor doorgaan, maar laten we eerst deze ronden maar benutten en afwachten. Groetjes Winnie.
Wij hebben de intake achter de rug. Stelde inderdaad niet veel voor. Heb alle contracten meegekregen, die lezen we thuis. Beide bloedgeprikt. Een snelle prikinstructie gekregen van de assisitente, en de recepten alvast meegehad. Als ik ongi word moet ik bellen dan nemen we telefonisch het definitieve schema door. Goed nieuws dus, we kunnen meteen beginnen, geen wachtlijsten. Alleen is het even afwachten wat mijn cyclus nu zonder medicijnen doet. Ik hoop dat ik vlak voor of ergens in mijn vakantie ongi wordt. Dan kunnen we snel na de vakantie beginnen. Afwachten maar.....Gaat het heel lang duren mag ik bellen voor Provera. Heb net het recept al bij de apotheek gebracht. Wil alles voor mijn vakantie in de koelkast hebben liggen. Dan loop ik niet zo te stressen als ik het na mijn vakantie snel nodig blijk te hebben. Moet zeggen dat ik er wel 'zin' in heb. Nu nog 2 weken werken en dan eerst heerlijk met vakantie.
Hoi zora...wat fijn dat ze geen wachtlijst hebben en je meteen door mag. Heb je helemaal geen cyclus van jezelf of alleen onregelmatig? Waar zit je nu in je cyclus? Hoop dat je snel kan beginnen. Hier gisteren bloed geprikt op progesteron en oestradiol? om te kijken of ik een goede eisprong heb gehad. Wordt vrijdag gebeld met de uitslag, dus ook weer spannend. Zo....nu lekker relaxen op de wachtbank / hangmat met het lekkere weer. Groetjes Winnie.
Ben me toch een partij misselijk. Stond net op het punt om mijn vinger in mijn keel te doen. Maar ja...dat durf ik dan weer niet. Blegh...
Zoals ik al dacht ben ik net ongie geworden. Toch weer een enorme tegenvaller. Sta in twijfel of ik nu pauze in ga lassen ja of nee. Heb nog voor een ronde puregon en pregnyl in de ijskast liggen, maar mag nu nog maar 2 rondes doen. Verstandelijk weet ik dat mijn kansen groter zijn als ik nu pauze inlas, ga afvallen en aan mijzelf ga denken en dan over een paar maanden pas die 2 rondes ga benutten. Maar gevoelsmatig wil ik door.....ik vind het zo moeilijk om deze beslissing nu te nemen. Als ik dit met mijn man bespreek zegt hij gegarandeerd pauze inlassen, maar ik weet het nu gewoon even niet. Eerst maar weer even deze tegenslag verwerken en vanavond toch maar eens met hubbie over hebben. Sorry voor mijn ego verhaal, maar voel me echt even niet goed. Winnie.
Hey Winnie, geen sorry zeggen hoor, kan begrijpen dat je er even doorheen zit. Weer ongi bah! Knuffel ens terkte. Ook met de beslissing om te stoppen of door te gaan. Om even op je vraag over mijn cyclus terug te komen. Ik heb een onregelmatige cyclus die voor ik met de clomid begon wel wat regelmatiger begon te worden. Langste was 129 dagen, korste 32 dagen dus het kan alle kanten op. Ik zit nu op dag 25 hou het bij in mijn onderschrift.
Nou...hubbie ligt strontziek op bed en dus geen gesprek gehad. Ik heb echter zelf besloten om even een pauze in te lassen. Wil eerst mezelf, mijn rug en een beetje mijn gewicht in balans hebben voor we verder gaan met de pogingen. Ga vandaag dus niet beginnen met spuiten. Voelt een beejte als een last die van me afvalt. Lekker even helemaal niets. Ben nog steeds erg verdrietig dat het niet gelukt is, maar wil ook wel mezelf weer lekker in mijn lijf voelen. Zora....jij een hele fijne vakantie en ben benieuwd wanneer je kan beginnen met de IVF. Groetjes Winnie.
@ Winnie: Wat een moeilijke beslissing meid. Ik kan me zo goed voorstellen dat je liever doorgaat. Ik vind het wel heel stoer van je dat je toch voor rust kiest, en neem deze ook. Maak je hoofd leeg, voor zo ver dat uberhaupt mogelijk is. En dan over 2 maanden gaan jullie een vreselijk mooi babietje maken. Ik denk heel veel aan je en gun het jullie zo. @ Zora: Wat fijn dat het gesprek meeviel en dat jullie zo snel kunnen gaan beginnen. Dat maakt een mens blij. Geniet nu eerst van jullie vakantie en dan gaan ook jullie een geweldig mooi kindje maken. Ik blijf voor jullie duimen meiden. Ik weet zeker dat voor jullie die rose wolk ook gaat komen. Knuffff Hier gaat verder alles goed qua zwangerschap. Jammer genoeg loop ik wel al 2 weken te worstelen met mijn verkoudheid. Erg vermoeiend, hopelijk komt het eind nu een beetje in zicht. Ik kom snel weer langs. Liefs Femme