wie doet dit? het lijkt allemaal heel leuk, maar ik vertrouw het niet zo.... als ik google dan krijg ik ontzettend veel sites die dat aanbieden... iemand ervaring mee?
kijk maar eens op www.emailverwerking.nl per verwerkte email krijg je 25 euro zeggen ze.... je hoeft alleen maar de email te lezen, te beantwoorden en terug te sturen. Om dit te kunnen doen moet je wel software downloaden en daarvoor betaal je eenmalig 15 euro.... heb al gekeken op radar en dat soort sites naar de betrouwbaarheid hiervan, maar kan werkelijk niks vinden! vandaar mn vraag of iemand op dit forum dat doet...of er misschien ervaring mee heeft(zowel posi als negatief...)
Hoi Ik hou je topic in de gaten, ben ook wel benieuwd. Vraag me wel af waar het addertje zich verscholen heeft. Volgens hen nergens, maar ik kan me gewoon niet voorstellen dat je met het beantwoorden van emails totaal meer zou verdienen dan met een part-time baan zoals ik nu heb (even snel gerekend, 3 dagen x max. te verdienen bedrag/dag) Ik lees ook nergens iets van belasting o.i.d. Ben erg benieuwd of er mensen zijn die dit doen! groetjes
heb na ontzettend veel zoeken een bericht gevonden wat op radar stond.......het blijkt dus dat je na het kopen van zo'n starterspakket, je het pakket door moet gaan verkopen op internet d.m.v. advertentie's..... daarom staat het internet er dus vol mee!
Geplaatst op 26 Mei 2008 12:05 door Simon.d -------------------------------------------------------------------------------- Hey allemaal, Oke ik kan hier wel iets over vertellen; Ik zat eerst ook een beetje te zoeken naar reacties over te zoeken omdat ik ook niet wist wat ik er van moest denken maar nu weet ik het. Oke ik heb veel negatieve reacties erover gezien maar ik kon de verleiding veel geld te kunnen verdienen toch niet weerstaan en heb dus een startpakket gekocht. Maar toen kwam ik erachter; dit pakket bevat eigenlijk niets nuttigs, er staat wel op de website dat 300 bedrijven je hulp nodig hebben maar dat heeft eigenlijk niets te maken met "25 euro per mail verdienen" Je krijgt moet als je je betaling gedaan heb het pakket down- loaden. Daar staan instructies in en instructie-video's. Maar tot mijn grote verbazing kwam ik erachter dat ik heb pakket zelf verder op internet moest verspreiden. En het verkopen aan andere mensen voor 25 euro om zo mijn geld te verdienen. Er staat namelijk heel Sniekie wel op de site: Niet overal te adverteren op het internet, nee volgens de instructies hoef je het ook maar 1 keer te doen. Maar als je dus meer verdienen wilt moet je meer adverteren. Nou je kan wel begrijpen dat ik me aardig opgelicht vond en vroeg mijn geld terug. Nou gelukkig heb ik dat nog wel gehad maar de gelddroom is er niet echt meer Als ik mijn geld terug zo krijgen moest het startpakket DIRECT van de computer verwijderd worden. dit komt van die site.....
Precies, als het echt allemaal goed zou zijn dan zou iedereen het wel doen, want je zou er echt veel geld mee kunnen verdienen... Ik vertrouw zulk soort dingen nooit.
Het enige wat je kan doen ivm email verwerking, zijn emails lezen en daar verdien je mee. Je kijkt reclame eigenlijk... Maar verwacht hier niet teveel van want je verdien wel 3 ct per email. en zo een 3mailtje of 3 per dag, dus verdien je 9 ct per dag hahah. Maar ik doe het wel want of ik nou me email lees en ik krijg niets of ik klik per dag even 3 reclames weg.... Ik heb nu verdiend in 4 maanden bijna 12 euro.is niet veel maar ach, toch iets met niets doen http://www.moneymiljonair.nl/registrere ... ef=draak86
NIET DOEN! ik heb het dus een keer besteld, en het is idd gewoon een dom verhaal wat jij weer verder moet verkopen aan anderen. Niks geen emails beantwoorden of wat dan ook. Je download een zogenaamd pakket wat eigenlijk niks aan extra informatie bevat en dat pakket moet jij dan weer verkopen aan mensen die net zo dom zijn als ik die er in trappen dus echt niet aan beginnen hoor, het is gewoon mensen voor de gek houden!