Ik moet even van me afschrijven, ik weet niet waarom, want ik denk dat het tóch niet goed komt... 11 oktober was mijn NOD, ik werd 'ongesteld' tenminste dat dacht ik... bloedverlies was van korte duur, wel lang bruine afscheiding... een week later 18 oktober voelde ik me zó raar, ik heb toen getest, en ja hoor zwanger! Omdat ik toch gebloed had, volgende dag verloskundige gebeld. Ze zei dat we wel even bloed konden gaan prikken om het hcg te meten. Dat was toen 54. Paar dagen later weer geprikt en toen was het 97, gestegen dus.. omdat ik zo onzeker was mocht ik toch komen voor een echo, ze zei al wel dat er waarschijnlijk nog niks te zien was. Maar ik wou gewoon dingen uitsluiten, zo van als er wél wat te zien was dan zou mn hcg wel laag zijn. Echo paste bij een prille zwangerschap van 4 weken, en het hcg ook... late eisprong/innesteling?! Dus weer afwachten en over 2 weken weer een echo. Vandaag dus weer een echo gehad.. Er was niet eens echt een duidelijk vruchtje te zien, dus laat staan een hartje.... ze leek wel iets te zien, maar het was heel klein. Zou nu tussen de 6 en 7 weken moeten zijn, dus het klopt gewoon weg niet naar mijn idee. Verloskundige zei ook, had wel meer verwacht om te zien... Vanmiddag weer bloed laten prikken voor mn hcg.. Had dus gehoopt dat deze echo meer duidelijkheid zou geven..... morgen krijg ik de uitslag en dan verder kijken.. Denk dat ik sowieso na de gyneacoloog moet, als het is het is gedaald is het dus een miskraam... is het wel flink gestegen dan misschien toch nog een zwangerschap...?! Maar daar ga ik nu niet meer vanuit.. De afgelopen weken waren al zo killing voor me.... vanmiddag al flink zitten janken. Zijn er misschien meiden die zich in mijn verhaal herkennen?
Ik zat bij je in het nod groepje. Wat een onzekerheid! ik kan alleen maar duimen dat het alsnog goed komt! Sterkte!
Ik had met 6 weken een echo en zag helemaal niks! Alleen een zwangerschaps ring. Maar ben nu wel 16 weken zwanger. Op de echo was ik net 6 weken.
Ik heb een week gebloed. Daarna een week niet en nu net weer 5 dagen. Best confronterend allemaal. Deze miskraam hakt er best wel in. We willen gewoon graag weer verder. Ik hoop dat dit het nu was en we weer door kunnen. Lief dat je er naar vraagt.
Ach ja wat heftig.... denk je er vanaf te zijn... begin het weer, het is al erg genoeg... je wil dan ook gewoon door he. Hopelijk stopt het bloeden snel en kan je weer door.. Sterkte!
Schiet mij maar lek!!! Verloskundige belde net; hcg was gestegen!! 2100 nu, vorige week 400. Ze zegt dit ziet er gewoon goed uit! Waarschijnlijk gewoon domme pech dat er nog niet veel te zien geweest was. Ze zei zelf dat ze dit bij haarzelf ook had meegemaakt... Ik mag maandag in haar pauze terug komen, verder zaten ze helemaal vol. En dan gaan we weer kijken, of er iets veranderd is.... zo niet dan door naar de gynaecoloog. Maar ze zei ook verwacht niet dat je maandag ineens veel ziet.... PFFFF, Wat een rollercoaster.....
Met dat termijn zie je idd vaak enorm weinig. Als t beetje verstopt ligt is het nog te klein goed te zien. T is echt nog maar mm werk. Wellicht maandag kloppend hartje.
Jeetje was een spanning allemaal! Ik zal aan je denken maandag! Hoop dat alles goed komt of dat je gewoon snel duidelijkheid hebt dat het niet goed zit! Die onzekerheid is ook niks!
Ik ben ook ontzettend benieuwd naar je echo maandag. Hopelijk krijg je nu meer te zien, de waardes van je HCG zijn in ieder geval veelbelovend!
Poeeh wat spannend meid. Erg benieuwd naar je echo maandag, hoop dat je dan meer zekerheid hebt! Ik duim voor je mee
Wat fijn dat je hcG hoog was! Houd er toch wel rekening mee dat bij een leeg vruchtzakje je hcG wel gewoon goed aanmaakt.. ik spreek helaas uit ervaring dat bij mij dit verhaal wel een slechte afloop had. Maar het is ook goed mogelijk dat er later wel iets te zien is! Ik duim hard voor jullie. Zo zenuwslopend dit.