Volgende week ben ik 36 weken zwanger en dan(of de week daarna) heb ik een intake met bovenstaand kraambureau. Nu heb ik een vraag. Ons bed is 30 centimeter hoog en met matras 38 cm. Ik heb klossen gehaaald maar die passen niet onder het bed. Hoe moeilijk doet dit kraambureau daarover? Kan ik een extra matras bovenop mijn matras leggen of moet ik echt een logeerbed op klossen zetten? Bierkratjes vind ik niets. Ik heb nl gehoord dat sommige kraambureaus niet moeilijk doen hiermee en andere wel. Ik beval trouwens in het ziekenhuis dus het zou voor in de kraamweek zijn. bedankt alvast.
Ik ken het bureau niet, maar een extra matras maakt het wel hoger en dan is het volgens mij geen probleem hoor. Zou er niet te hard aan trekken. Wij hebben zelf een waterbed en staat te laag, wel een logeerbed maar die is net niet de hoogte die het moet zijn, maar de vorige keer waren er ook geen problemen! Als ze je maar na kunnen kijken. Bij mij ging de kraamverpleegster gewoon op het randje zitten, geen probleem! Succes ermee!
Wij hadden hetzelde probleem, ons bed kan ook niet op klossen. Mijn verloskundige zei dat we ook gewoon een extra matras op het bed kunnen leggen. Dit is geen probleem!
Mijn bed was met kratten eronder 60 cm hoog en daar maakten ze geen probleem van. Heb trouwens superervaring met KraamInzicht! Top kraamhulp gehad!
Fijn dat de ervaring met dit bureau goed zijn. Hopelijk bevalt het mij ook goed! Ze deden dus niet moeilijk over hoe je het bed ophoogte, als het maar 60 cm was? Dan gooi ik er een extra matras op. Poeki, Ik leg gewoon het matras van de logeerkamer onder mijn normale matras, scheelt toch zo weer 16 cm. Binnenkort kopen we nieuwe logeermatrassen dus dit is een extra matras die altijd nog weg kan als die toch vuil zou worden. Ik bedek hem trouwens met een hoes van de hema, die je ook bij kleine kinderen en incontinentie kan gebruiken.
Het ligt niet lekker op 2 matrassen waij hebben uiteindelijk toch ons bed op kratjes gezet. Het is inderdaad een super bureau voor mijn 2e kindje krijg ik ze weer (hopelijk snel haha)