Gelukkig drink ik zelf ook bijna nooit. Dus voor mij geen probleem! En verder is het voor ons echt afwachten. Het is ons eerste kindje waar we voor proberen, dus ben echt benieuwd hoe ik mij op dat moment voelt enz! Nu kan ik me wel van allerlei dingen bedenken hoe ik het ga doen, maar je hebt kans dat als het eenmaal zover is dat je heel anders denkt/reageert!
Ik drink wel graag een wijntje en we hebben maandelijks een vrijdagmiddag borrel dus daar moet ik tegen die tijd maar iets op verzinnen, Het zou geweldig zijn als het zou lukken nu, dan akn ik het de eerste weken prima verbergen op vakantie.
Ik weet niet waar de borrel is? maar als hij bijvoorbeeld bij een cafe of kroeg is, dan kun je misschien met de barman/vrouw afspreken dat als je een '' wijntje '' besteld, je iets anders krijgt wat er op lijkt in een wijnglas? Leg je uit dat het heel pril is en niemand er nog van af weet is misschien wel een idee, ik zeg ook maar wat
Hoi hoi! Wij willen ook in juni ervoor gaan! Heb er veel zin in. We hebben een zoontje van 14 maanden die we door middel van icsi hebben gekregen. We hebben wel een kans op een spontane zwangerschap die is alleen niet zo groot. Toch gaan we dat eerst proberen. Als we in januari nog niet zwanger zijn dan kijken we weer voor de mmm. Ik hoop gewoon dat het spontaan lukt.
Hi Tammie. Gezellig dat je mee komt kletsen. Zou erg leuk zijn om dan spontaan zwanger te worden. Ga voor jullie duimen
Hoi Tammie! Wat leuk dat je je hier aansluit! Ik hoop voor je dat het gewoon lekker spontaan mag gebeuren. een kleine kans is nogsteeds een kans! Klets lekker mee!
Toen we voor de eerste bezig waren wist alleen mijn zusje ervan af. Dus zij dronk stiekem mijn drankje op
hahaha echt leuk te lezen allemaal. ik las, weet ff niet meer wie dat nu schreef dan moet ik terug bladeren maar, dat je het gevoel had je moeder er van wist en dat niet zo was alleen verbeelding, wat grappig is dat! hahaha En iemand schreef dat je niet weet hoe je je zou voelen ed als je zwager bent, ik vraag me dat ook zo af hoe alles zal gaan maja als ik nu al zo veel versprekingen heb gebeurd het dan misschien ook wel en idd zoals iemand ook zei, een verrassing blijft het ergens toch wel En wat betreft alcohol drinken opzich drink ik niet veel alcohol maar wel met feestjes/BBQ/uitgaan dat soort dingen...dan moet ik ook ff iets verzinnen hahaha zien we dan wel weer, eerst maar zien wanneer en of ik zwanger mag worden.. hihi grtzz
haha, komt vanzelf goed! En inderdaad, maar dat geld op dit moment nog voor ons allemaal: Eerst zien of en wanneer we zwanger mogen worden.
Ja afwachten is het altijd. Maar wel leuk om er lekker over te kletsen en fantaseren. Ik zit ookal te verzinnen hoe je t iedereen gaat vertellen enzo...heerlijk!
Leuk dat het hier al zo gezellig kletsen is!! Thuis wordt vl er af en toe helemaal gek van haha. Dat is er echt zo 1 van "je bent nog niet eens gestopt met de pil, doe eens rustig" hahaha. Ik heb er gewoon weer zoveel zin in. Van het klussen tot de daadwerkelijke test....alles is weer spannend haha. Dus het is maar goed dat we het forum hebben om ons op uit te leven (en een baan waarbij ik makkelijk even kan komen spieken of er nieuwe reacties zijn ) hihi Holidays, de namen wennen vanzelf. En als je er moeite mee hebt, dan kun je in wordpad of in word zelf gewoon reageren terwijl je hier leest. Als je dan bij bent met lezen, kopieer en plak je de tekst uit word hier. Zo deed ik het eerder op een ander forum waar het erg druk was. Anders kon ik het ook niet allemaal bijhouden haha
Hier kan vl niet wachten tot dat we beginnen. Nog liever vandaag dan morgen! Bij mij was het zo dat ik zelf nog even wilde wachten. Net een nieuwe baan e.d. Nu begin ik er toch wel naartoe te leven. Vooral omdat ik eerst niet het gevoel had dat ik kon meepraten op forums over 'echt' beginnen, of dan ben ik uitgerekend. zijn jullie zelf ook al begonnen met foliumzuur?
Ik ga het binnenkort in huis halen. Ben niet meer aan de pil gegaan na de bevalling. We deden het op een andere manier "veilig". Gewoon niet rond de eisprong. Normaal niet veilig natuurlijk hihi maar voor ons veilig genoeg.
Als ik het zo hoor Tammie heb je dan ook een mooie cyclus dacht ik zo? Ik ben benieuwd hoe mijn lichaam het op gaat pakken. Nu ruim 8 jaar aan de pil. Ik hoop op een mooie evenwichtige cyclus, maarja.. wie niet?
Ook ik heb de pil byna 10 jaar lang geslikt. maar heb opzich weinig veranderingen gemerkt, alleen wat bruinverlis af en toe heel gek en een keer dikke stugge sliert slijm heel vaag. Hoe ik voor de pil mn cyclus had weet ik gwn niet meer.. ma verder geen gekkigheid ofzo haha Foliumzuur slik ik nog niet. Heb t wel inmiddels in huis gehaald haha. ben van plan na mn onge er aan te beginnen. Ik wist hier trouwens niks van, nooit iemand over gehoord pas gelezen op internet sinds ik dus met deze serieuze kinderwens zit opgescheept