@bernou wat mooi geworden! Ik zou willen dat zo handig en creatief was nu nog hopen op een posi test zaterdag! Ik zal duimen voor jullie(ook voor de andere meiden die zaterdag gaan testen)
@Bernou, Mart & Kokos: ik wil me ook graag bij jullie voegen! Hier nog steeds niets, dus als dat zo blijft ga ik in ieder geval uiterlijk zaterdag testen. Zit nog te twijfelen over vrijdag; vriendlief komt terug en het zou zo'n leuke verrassing zijn.... Aan de andere kant heeft hij gevraagd om niet te testen zonder hem omdat hij het samen wilt kunnen vieren en denk ik dat ie toch weer wit zal blijven. Verder net bij schoonzus vandaan: jealousy is a bitch! Baal er enorm van dat ik niet gewoon alleen 100% oprecht blij voor haar kan zijn; tuurlijk ben ik blij voor haar, maar er steekt toch ook iets; ik wil ook! (en had zo graag als oudste de eerste geweest). Maar goed, nu nog even de hond uitlaten, naar bed en slapen; dan morgenochtend hoe dan ook weer een dag dichter bij een positieve test! Weltrusten meiden!
Thanks! Ik heb tafelzeil achter de laadjes geniet met een nietpistool. De voorkant van de laadjes zijn van plastic ipv glas. Samen met een ledikantje heb ik er 75 euro voor betaald, koopje he!
@ Bernou: Wauw! De commode is mooi geworden zeg! @ Invuurenvlam: Ik snap dat je erg nieuwsgierig bent en eerder zou willen testen maar zeker omdat hij erom gevraagd heeft niet zonder hem erbij te testen dan zou ik wachten tot zaterdag. @ Nient: sterkte nog komende dagen, hopelijk is het vandaag al weer wat afgezakt. Bij mij is zijn de eerste twee dagen het ergst en dag 3 en 4 valt het wel weer mee. @ Hier: Slecht nieuws voor mij; ik ga zaterdag niet halen want vanmorgen is mn temperatuur weer gezakt naar mn temp. voor mn ei dus vandaag of morgen ongi op komst Erg balen dus, maar goed, niet het einde van de wereld natuurlijk, hopelijk is 3x scheepsrecht en mag het de volgende ronde wel raak zijn!
Nou, met pijn in mn hart de lijst maar even aangepast. Kloppen de rondes van september nog wel? Of moeten die nog aangepast worden in 3e ronde? Juli 31: Invuurenvlam, 28 jaar, 1e kindje, 1e ronde Augustus 7: 1986Cindy, 26 jaar, 2e kindje, 2e ronde 10: Mart, 29 jaar, 1e kindje, 2e ronde 11: Bernou, 28 jaar 1e kindje, 2e ronde 13: lizz83, 29 jaar, 1e kindje, 0e ronde 17: LunaKirsten, 25 jaar, 1e kindje, 2e ronde 17: Bloem89: 23 jaar, 1e kindje, 2e ronde 18: Kimmy, 26 jaar, 2e kindje, 2e ronde 20: LF84, 27 jaar, 1e kindje, 2e ronde 25: Ing49824, 27 jaar, 1e kindje, 2e ronde September 3: NienT, 26 jaar, 1e kindje, 2e ronde 4: Starry, 27 jaar, 2e kindje, 2e ronde 6: Xdoo, 19 jaar, 1e kindje, 2e ronde 12: Kokos, 28 jaar, 1e kindje, 3e ronde ZWANGER Shan, 26 jaar, 1e kindje, ZWANGER! (10-02-2013) Nicky Lohs, ? jaar, 4e kindje, ZWANGER! (04-03-2013) Rozerood, 30 jaar, 1e kindje, ZWANGER! (04-04-2013) Missy78, 34 jaar, 2e kindje, ZWANGER! (11-04-2013) Ingie1983, 29 jaar, 2e kindje, ZWANGER! (11-04-2013)
Dankje Kokos! Maar het hoeft toch helemaal niet? Je bent toch nog niet ongesteld?? Optimistisch blijven hoor!!
Bernou wat mooi geworden zeg! Nu zorgen dat er snel een beby op ligt.. Kokos mijn NOD in sept klopt hoor. Eerste ronde was 45 dagen en begin straks aan ronde 2. Hier gaat het al stukken beter. Mijn hoofd voelt nog wat 'wazig' aan maar de hoofdpijn is weg. Ongesteldheid is ook al wat minder dan de eerste 2 dagen.
@ Bernou, Mart, Invuurenvlam (en Kokos) Hoe laat gaan jullie zaterdag testen? Wil graag online zijn wanneer jullie die massatest gaan uitvoeren haha.
@Bernou: wat een leuke commode Leuk he dingen opknappen?! Ben nu nog bezig met een salontafel, heeft een tijdje stil gelegen maar nu ik jou commode zo zie wil ik ook weer aan de slag
Wow wat gaaf zeg!! wat heb je voor verf gebruikt? echt supergaaf. Heel mooi gedaan! Is dat soort van white wash?
Nee ik had eigenlijk helemaal geen maagpijn. Wel idd bandenpijn en echt steekjes onderin. Nu begint t ook echt te groeien idd. Dus denk dat ik dat voel. rommelende darmen had ik ook heel erg paar weken geleden. Denk dat de maagpijn bij mij werd overheerst door maagzuur en misselijkheid. Ik heb echt geen vermoeden. Iedereen om me heen wel, maar ik zelf helemaal niet. gewoon afwachten
@shan lijkt me heerlijk de 12weken te bereiken. nu lekker van je groeiende buik genieten. Had vanmorgen sterkere verkramping in onderbuik. nu ook nog erg gevoelig. ook spierpijn bij mn heupgewrichten. denk dat er daarbinnen wat gaande is. groeispurt ofzo. hebben jullie een eersttrimestertest gedaan om het risiko op chromosoomafwijking te bepalen. wij zijn er nog over aan het denken. vind het moeilijk iets te beslissen.
Aan de meiden die wanger zijn: Hebben jullie het al aan familie/vrienden verteld? En bij hoeveel weken? Zo nee, wanneer ben je het van plan om te vertellen. Vraag me af wat 'gebruikelijk' is. Wij zijn van plan om het gewoon meteen aan iedereen te vertellen zodra wij het weten.
@nient We hebben het nog niemand verteld. mijn vl wil graag wachten o.a. omdat het afwachten is hoe zich alles ontwikkeld. ik heb besloten het met 8weken aan mijn fam. te vertellen bij bezoek aan NL. Vl wil het zijn ouders pas zeggen met 12 weken. Merk nu dat ik het wel belastend vind het zo stil te houden. moet steeds smoesjes verzinnen waarom ik iets niet eet of drink en waarom ik me niet lekker voel. Zou eigenlijk moeder en zus al vragen willen stellen. Anderzijds ook wel lekker om even rustig aan het feit te wennen samen. Als we fam. laat vertellen kunnen we ook al wat laten zien van echo en groeit ook al snel een buikje . je moet gewoon doen wat voor jullie goed voelt.
@kokos: ah wat balen van je temp! Hopelijk is het vals alarm en geen ongi!! @ Bernou: super leuk gedaan die commode! @ vertellen: bij dochterlief aan bestevrienden en familie iets eerder dan 12 weken en de rest na 12 weken. Is best lastig dat stilhouden! @ hier: weer vage klachtjes. Hoofdpijn En moe (vorige cyclus ook rond deze tijd). trekkerig gevoel buik, ongikrampjes en felle steken (vorige keer ook alleen voor mijn gevoel wat minder) en meer 'last' afscheiding (meer dan vorige cyclus). Dus weer even spannend! Voor mijn gevoel is het niet raak, maar hopelijk laat m'n gevoel me in de steek
@kimmy wel vroeg die kwaaltjes 7dagen voor Nod, of is dat voor jou normaal ?. weet je precies wanneer eisprong was en je Nod is of kan ongi ook eerder komen? !kokos balen van je temp. zou wel fraai zijn als temperatuurmeten zo precies is.
@ rozerood: ja Indd vrij snel deze klachtjes, ik zit nu op 8 of 9 dagen na ei! Als ik het goed ingeschat heb is ei vorige week dinsdag of woensdag geweest. Als ik uitga van mijn vorige cyclus van 25 dagen dan is mijn nod maandag al. Maar grote kans dat mijn cyclus nu langer is dan 25 dagen dus ga daarom uit van 28 dagen..
@ Rozerood Wij hebben besloten om geen testen te doen , ik weet hoe ik ben van mezelf en als er dan een verhoogde kans is ga ik me veel te druk maken. Het gebeurt zoals de natuur dat wil.. hebben we beide voor gekozen. @ Nient Ik heb het mijn moeder toch wel direct verteld, merkte aan mezelf dat ik het niet lang voor me kon houden. Mijn vader, en schoonfamilie hebben we het ook voor de 12 weken verteld. aan de rest/ overige na twaalf weken.