We kunnen concluderen dat vandaag geen goede dag was om een echo te krijgen. Zoals ik sommigen in de whatsapp groep al had laten weten hebben ook wij slecht nieuws te horen gekregen. Bij 9.2 weken is ons kleintje gestopt met groeien en leven. Inmiddels heb ik de verloskundige ook al gesproken om 1 en ander door te nemen. Het is allemaal nog heel onwerkelijk. Onze oudste merkte op dat de baby dan vast wel een andere keer komt. Dat is iets om over een tijdje wellicht weer aan te denken. Elionorah, jij ook veel sterkte.
Jemig meiden, wat een rot berichten allemaal Ik begin zowaar weer echt bang te worden voor donderdag.. Bahbahbah.. Wat een narigheid bij jullie Sterkte dames!
NEEE Annaka jij ook al slecht nieuws!! Niet leuk! Heel veel sterkte met dit verlies! En je kan altijd je verhaal hier kwijt he. Stephanie ik denk dat je er bij mij overheen had gelezen. Er mag voor mijn naam een ♥ komen. Je mag mij ook een dag verplaatsen. Naar 29 juni ik had vandaag de termijn echo dus die datum staat nu vast. Tanja fijn dat jij overdag weinig last hebt! Dat opgeblazen gevoel heb ik s'avonds ook. Heb alleen bijna geen hap door mijn keel gekregen vanavond. Bleghh de hele dag door voel ik me misselijk, maar vlak voor het avondeten is het op zijn hoogtepunt. Cathrien gelukkig dat jij verder niks hebt dan! Jammer van de schade is volgens mij altijd zo'n rompslomp. Nou hopelijk heb je snel weer je autootje gerepareerd terug! Nou ik ga hier lekker ontspannen. Ben best wel moe. Vandaag op pad geweest voor Sint kado's. Ben nu wel bijna klaar. Dan nog een gedicht schrijven.
Verdorie meiden! Wat een rotnieuws.... Kan even niets anders zeggen dan alleen maar heel veel sterkte en dat ik met jullie mee leef! Denk aan jullie meiden!
Jeetje... Ik weet even niet wat te zeggen. Ik had sinds gisteren geen meldingen gehad van dit topic, dus ik dacht dat er niets gepost was. Ik krijg net ineens weer een melding en zie dat ik 2 pagina's gemist heb met 2 hele akelige berichten Elionorah en Annaka, heel erg veel sterkte allebei... Echt verschrikkelijk. Ik ben er gewoon stil van.
O nee, wat erg Annaka! Vreselijk. Heel veel sterkte. Wat n nare berichten. Ik was al n beetje zenuwachtig voor mn echo van aanstaande woensdag, maar nu krijg ik ineens pas echte zenuwen. Pffff.. Hoop zo dat alles goed is en dit kindje wel stevig blijft zitten en goed groeit. Woensdag weet ik meer... nog 2 daagjes wachten. Duurt laaaaang...
juni 2014 mama's uitgerekende datums: 18. ♥cathrien, 33 jaar, 1e kindje, zh, bv ♥sith, 31 jaar, 1e kindje, zh, bv 22. ♥ellin, 29 jaar, 2e kindje, thuis, bv ♥Caramelbaby82, 31 jaar, 1e kindje, zh, bv ♥daniielle, 24 jaar, 1e kindje, zh, bv 24. ♥dreamer, 24 jaar, 2e kindje, zh, bv ♥tanja28, 28 jaar, 1e kindje, zh, bv ♥me and, 29 jaar, 2e kindje, zh, fv 26. RianneB, 25 jaar, 1e kindje, thuis, bv 29. ♥stephanie, 26 jaar, 2e kindje, zh, fv ♥kiera, 29 jaar, 2e kindje, zh, bv 30. ♥jolien1982, 31 jaar, 1e kindje, zh, fv 0 meisjes 0 jongens 3 verrassing/geheim 12 zwangeren afspraken: 04-12 Cathrien: termijn echo en uitslag combinatietest 04-12 Me and: intake vk en termijn echo 04-12 Jolien1982: termijn echo 05-12 Dreamer: termijn echo 06-12 RianneB: 1e echo 09-12 Caramelbaby82: termijn echo 10-12 Sith: combinatietest 12-12 Tanja28: termijn echo 27-12 Stephanie: 4e echo 02-01 Sith: controle 11-01 Stephanie: 2d pretecho en geslachtsbepaling 17-03 Stephanie: 3d/4d pretecho Vlindertjes: εϊз cindy29 εϊз elionorah εϊз Annaka wil je in de lijst of iets aangevuld hebben? Zet je berichtje dan even in kleur en het wordt aangepast! Als het niet in kleur staat kan er overheen gelezen worden...
Allebei de dames heel veel sterkte!!!! dit is rot nieuws!!!! ik moet nog ff wachten op me echo maar dat maakt me nu ook wel beetje zenuwachtig maar ja ik wacht netjes af en dan zien we wel. jullie mogen ook gewoon lekker hier blijven om je hart te luchten he meiden!!!!
Hoi meiden, Ik heb besloten me hier af te melden. Ik wens jullie allemaal een goede zwangerschap toe! Cindy, Elionorah en Annaka, heel veel sterkte met jullie verlies. Ik hoop dat jullie snel mogen genieten van een goede zwangerschap!
Dank je wel Sith, ik hoop ook snel op een plakbeeb Hoop niet dat er iets met jou of de kleine is waardoor je deze groep wil verlaten en je moet idd doen waar jij je goed bij voelt
Hè getsie wat een nare berichten... wat een verdrietig nieuws Elionorah en Annaka, geen woorden voor. Wat moet dit als een verschrikkelijke nare droom aanvoelen na al die weken van blijdschap om het nieuwe leven. Ik wens jullie allebei heel veel sterkte met dit verlies, dikke knuffel voor jullie!!! @ Sith, jammer dat je je afmeld. Natuurlijk prima, maar was benieuwd naar de reden. In elk geval een goede zwangerschap gewenst! @ Kiera, bij mn vorige zwangerschap had ik ook een cyste in mn eierstok, was het blaasje waaruit het eitje was gesprongen dat zich met vocht had gevuld, schijnt vrij vaak voor te komen. Met 20wk was het verschrompeld en weg. Dames die morgen hun echo hebben, veel plezier, hopelijk weer veel positief nieuws na deze verdrietige berichten. En Cathrien, probeer je niet te veel zorgen te maken, hopelijk kan je het beetje loslaten!
Wat jammer Sith dat je weggaat, ik ben ook wel benieuwd naar de reden maar misschien houd je dat liever voor je en dat is ook prima. Ik wens je in ieder geval nog een hele goede zwangerschap toe! Kiera, nog gefeliciteerd met je goede echo! Volgens mij was ik dat door alle nare berichten vergeten. Vandaag staan er 3 echo's op de agenda, waaronder die van mij. Ik ben om 15:30 uur aan de beurt. En jullie, Cathrien en Me And? Ik vind het erg spannend, straks de echo. Na wat er eerder deze week gebeurd is, zit de schrik er bij mij ook wel in. Hopelijk is alles straks gewoon goed.
Jolien; veel plezier bij de echo! Laten we er maar vanuit gaan dat alles goed is. Hoop hier niet nog meer slecht nieuws te lezen. .!
Sith jammer dat je het forum hebt verlaten! Maar je moet idd doen waar jij je goed bij voelt. Ik wens je een goede zwangerschap toe!! Ellin fijn om te horen dat het bij jou bij de 20 weken echo weg was! Daar gaan we hier ook maar voor! Jolien geeft niet hoor! Bedankt. Jij zit op dit moment bij de echo! Ik hoop dat het helemaal goed is en dan je dat straks ook komt vertellen! Cathrien en Me and hopelijk hebben jullie beide ook een mooie echo!
Zo ik zal even de foto's van onze kleine wondertje toevoegen. Door lichtinval had ik wel last van spiegeling. Lastig die echo's glimmen altijd. Nu wachten tot mijn kleine smurf wakker wordt. Dan kan ik voor de laatste kado's de stad in. Dan Sint gedicht maken en ben ik eindelijk klaar. Ach we vieren het niet morgen gelukkig. Maar van het weekend. Dus dat scheelt weer.