Heel veel sterkte toegewenst voor jullie allemaal. Wat een ontzettend verdrietig nieuws zeg. Heb het ook meegemaakt, iets meer dan een jaar geleden is mijn moeder overleden aan die rotziekte. Overal uitzaaiingen, chemo e.d. had geen zin meer. Ze is nog een paar maanden bij ons geweest. Helaas heeft ze niet meegemaakt dat ik zwanger ben geraakt. Dat had ze geweldig gevonden. Jouw moeder maakt jullie kleinste ukkie vast nog mee. Hoe verdrietig het allemaal is, dat zou ik zelf wel heel mooi vinden. Nogmaals, heel veel sterkte en geniet van de mooie momenten. Dikke knuffel!
Dank jullie wel dames. De arts gaat met andere artsen bespreken of een chemo zinvol is. Volgens hem niet, want haar toestand zou er alleen door verslechteren. Dat horen we in ieder geval vrijdag, want dan moet ze er weer heen. Krijgt een dagbehandeling om al dat vocht die ze in haar buik heeft te verwijderen zodat ze pijnvrij is. En daarna moet ze waarschijnlijk beginnen aan pijnbestrijding.. Vreselijk nieuws, je wereld stort in als je zoiets te horen krijgt. Ik kan echt niks anders doen dan alleen maar janken. Heb helemaal geen puf meer, laat staan straks als de bevalling begint.. Bedankt voor jullie medeleven!!
Wat moeilijk moet dat zijn! Ik wil jullie veel sterkte wensen en hoop dat ze zo lang mogelijk pijnvrij blijft.Ik weet uit ervaring dat er tal van goede middelen voor zijn dus hopelijk gaat ze die heel snel krjgen. Nogmaals veel sterkte en dikke knuffel!
Owww meis wat erg. Die rotziekte ook. Hopelijk kunnen jullie nog zo lang mogelijk van haar genieten. Heel veel steekte en krscht voor je moeder en je familie.