Ik heb echt nergens extra zin in of behoefte aan. Er is ook niks wat ik eerst wel graag at en nu ineens niet meer.
Ja, extreem veel fastfood. Nu doe ik het niet, maar heb er echt alleen maar trek in. Ook het enige wat er in blijft zitten op het moment. Maar ik wissel netjes af hihi!
Sinds ik zwanger ben, eet zowat elke avond een flink aantal blokjes kaas in combinatie met zilveruitjes. Eet nu ook heel graag frieten, broodjes hamburger met tomaat, uitjes, mayo en ketchup. Tosti met kaas, ui en harissa. Mmm... Of pizza funghi van de pizzeria. De vette hap doet het hier erg goed!
Ik heb eigenlijk helemaal nergens zin in, eet echt omdat het moet.. Als ik iets eet is dat meestal wel gezond
Ik heb volgens mij alles wel gehad. Begon met zure haring, patat oorlog met veel ui, pannenkoeken met kaneelsuiker, tosti's met veel kaas, beschuit met muisjes, honeypops en nu brood met vleeswaren en verkade brosse koekjes met krenten. Ach ben nog niets aangekomen dus vindt het prima :-D
deze zwangerschap echt nergens zin in.. bij de jongens echt zoveel gegeten haha vond alles lekker.. en veel aangekomen toen.. nu tot nu toe alleen nog maar afgevallen en vooral misselijk ..
Ben ineens groot Cassis fan. En heel cliché zurebommen en zilveruitjes. Verder lust ik nog gewoon alles, alleen snoep ik amper nog. Had ik eerder moeten weten . Koffie vond ik een paar weken geleden heel vies. Nu begint de het weer lekker te worden.
ik heb heel veel zin in spaghetti....zou het wel iedere dag kunnen eten! maar een yoghurtje of een bakje frietjes gaat er ook altijd in!
Frikandel speciaal!!!! En snachts als ik wakker word voor de plas pauze heb ik vaak enorme trek in een stukje brood met appelstroop
O heerlijk dit topic! Ik had al vrij snel zin in brood met smeerkaas, heerlijk! Tosti's met kaas, broodje bakcamembert. Ook frituur/Mac (BigTasty!!) gaat er goed in. Verder eet in ook meer fruit als anders, vooral manderijnen en peren, hmmm! Zuivel heb ik geen zin in (maar moet natuurlijk wel...), vis heb ik in het begin nog wel gegeten, maar nu helemaal geen zin meer in en waar ik echt niet tegen kan is de lucht alleen al van rookworst of knakworstjes... Cholcola kon ik niet eten ivm migraine en dat durf ik nu weer en het gaat goed! Durf nog geen chocolademelk en nutella... Maar ben gek op kinderchocola! Verder drink ik voornamelijk water en roosvice (laxo). Soms thee (pepermunt, rooibos of kamille) of een keer vruchtensap, maar dat valt vaak verkeerd... Ik kan ook veel minder in 1 keer eten als anders, at ik bijvoorbeeld voorheen een hele pizza, ben ik nu blij als ik de helft op kan...
Patatje en frikandel mmmm.. Verder de geur van coca cola. Heeeerlijk!!! Snoepjes en chocolade gaan dr ook wel in hier haha..
Ranja met ijsblokjes. En die ijsblokjes dan gewoon opeten... Had t bij mijn dochter ook, gek werd mijn ervan. Zat zelfs onder de douche met ranja met ijsblokjes haha. Na de zwangerschap 1keer ranja met ijsblokjes gehad, vond r niets aan. En nu?? Jam jam!! Sowieso ijs, slush puppy etc Het vriest buiten en ik loop in t centrum met een slushpuppy. Julia vindt t ook heerlijk dus die zat mee te eten/drinken van de slushpuppy, je had mensen moeten zien kijken LOL
ik heb vooral zin in dingen die ik niet mag.. haha.. broodje rosbief of zon heerlijk brood file met ei en ui. Of een lekker stukje biefstuk.. hmmm.. kan er zo bij wegdromen. Maar ik heb het over voor dit goede doel.. nog ff volhouden hihi
Koffie en cola lust ik niet meer. Terwijl ik ervoor hier echt gek op was. Nu gek op chocolade melk en chocolade broodjes