Tussenwoning, koophuis, grote woonkamer en woonkeuken, 4 slaapkamers, badkamer en grote zolder. Grote voor en achtertuin.
wij wonen in een heel leuk arbeidershuisje uit 1930.... glas in lood ramen in de deuren en hoge plafons... het is klein maar heel fijn! leuke straat ook met veel kinderen dus altijd leven in de brouwerij... we wonen wel op de hoek met een eigen oprit ernaast en een mega grote tuin waar vanalles in staat voor de kids... en goed afgesloten.... maar meestal spelen ze voor de deur met alle buurtkinderen of we hebben de tuin lekker vol met een stuk of 8 kids.... zou hier voor geen goud meer weg willen! we hebben 3 slaapkamers boven... en eentje beneden aangebouwd.. en een serre erachter.. en een stuk bij de keuken aangebouwd... we hadden ruimte tekort met de slaapkamers van de kinderen.. mijn man heeft nog een zoontje van 7 en een dochter van 20 die eens in de 2 weken komen logeren dus hebben we een slaapkamer bijgebouwd waarin een leuk stapelbed staat die je tot een bank kan ombouwen voor als ze er niet zijn... is echt een superoplossing... als ze later allemaal gevlogen zijn en op zichzelf wonen dan kunnen we dat deel weer bij de woonkamer bijtrekken... maar dat is echt iets voor heeeeeeel ver in de toekomst... voor nu is het heel leuk opgelost en heeft ieder zn eigen plekje...
Hoi Citta, Wij wonen in Limburg.. mijn vriend is zigeuner dus daarom wonen wij in een woonwagen.. ik weet wel dat hun familie heel erg groot is, nederland, belgie, frankrijk etc...
wij wonen in een huis uit 1908. semi vrijstaand in een leuk straatje. Omdat het oud is moest er ook veel aan gedaan worden. We hebben 2 slaapkamers en een open keuken. Het is een koophuis
Pfoe voor een hoop huizen die ik hier zie staan betaal je bij ons in de randstad zo'n 7 ton to 1,5 miljoen hahaha. Wij hebben nu een huurhuis, tussenwoning, 2 verdiepingen, 3 slaapkamers, badkamer met bad en een leuke achtertuin.
Wij wonen in een hoekwoning, het is een koophuis. Heerlijke tuin en een garage, 3 slaapkamers en een ruime zolderverdieping. Wat ik ook erg belangrijk vind: aan de achterkant komt de tuin uit op een autovrij gedeelte met een speeltuintje, dus mijn zoontje van 3,5 jaar kan daar al heerlijk spelen. Verder heeft ons huis veel privacy, geen bebouwing aan de voor- en achterkant, dus we zitten heel vrij. Ik hoef hier voorlopig niet weg, een wens die hoog op het verlanglijstje staat is een aanbouw beneden, zodat we een iets ruimere huiskamer krijgen. Wie weet over een paar jaartjes...* droom droom *
Hoekwoning met voor -en achtertuin en een stukje tuin aan de zijkant. L vormige woonkamer met open keuken, boven 2 slaapkamers en badkamer met bad en een grote zolderkamer.
Koophuis, 2-onder-1-kap, geschakelde garages, aan een hofje vlak bij psz en speelveld, 3 slaapkamers, kleine maar complete badkamer(zelf gedaan), grote zolder, open keuken, leuke tuin op zuiden.
een koophuis , rijtjeshuis , in een soort van hofje , 3 slaapkamers ,grote zolder , aparte keuken , met garage .. garage uitlopen zit je bij een speeltuintje
wij wonen in een huurhuis. 3e verdieping zonder lift (das wel balen). We hebben : entree, klein toilet (kan net met de deur dicht zitten), keuken, woonkamer, opbergkast onder de trap, bovenverdieping: 3 slaapkamers, badkamer en ruime overloop. Bij onze slaapkamer nog een heel klein balkonnetje en bij onze woonkamer zit ook een balkon (zonkant) waar je heerlijk kan vertoeven.
Wij wonen in een koopwoning (tussenwoning), 3 woonlagen, 5 kamers, waarvan 4 grote slaapkamers, huiskamer met open keuken, 2 badkamers, apparte wasruimte, oprit met voortuintje en berging, achtertuin (niet supergroot, 40m2, maar ja, dat heb je met woningen in de randstad) en klein balkonnetje. We hebben het casco gekocht en alles zelf opgeknapt (eigenlijk nog steeds bezig, maar het einde komt in zicht ) Hiervoor woonde we overigens in een kleine 3 kamer bovenwoning (huur).
wij wonen in een huur huis in een tussen woning beneden wc keuken en huiskamer 32 m2 1ste verdieping 3 slaapkamers van 16 m2 12 m2(opslag ruimte) en 6 m2(kantoor ruimte) en een te kleine douche zolder heel groot 40 m2 ofzo we hebben grote tuin maar door de bomen hebben geen zon in de tuin heel vervelend dus we hopen binnen 1 jaar te verhuizen naar een andere woning met minimaal 4 slaapkamers
Koop, begin jaren 90. 1 kant vrijstaand andere kant garage aan elkaar. 5 slaapkamers. Badkamer met wc bad en aparte douche. Een zolder.u vorm keuken met bar. Tuin voor, achter zijkant. Oprit.
Huurappartement op de tweede etage (met lift) redelijke woonkamer, 2 ruime slaapkamers, apart toilet, redelijke badkamer en een niet zo´n grote keuken! Ohja en een hele lange gang waar die kleine lekker doorheen kan crossen en een groot balkon op de zonkant (hele dag zon! heerlijk). Er kan zelfs een badje op voor die kleine in de zomer en dan kan je er nog zitten op stoelen!
Wonen (nog) in een oud, gehorig en goedkoop huurflatje op de 3de etage zonder lift. Grote woonkamer (was eerst woon+slaapkamer) en 2 slaapkamers. Mini badkamer en keuken, en aparte wc. Met aan beide kanten een balkonnetje wat eigenlijk alleen leuk is omdat je lekker de deuren open kunt zetten (om te zitten is het vrij klein). Het is ook in een beetje pauperwijk, waar ik op zich geen last van heb maar wil zo snel mogelijk lekker kopen in een nieuwbouwwijk! Nog heel eventjes sparen Ligging is trouwens heerlijk, hele dag zon binnen, heel licht huisje wat over het algemeen heerlijk is! Die paar weken per jaar dat het heel warm is overleven we ook wel
Voorlopig: Huurhuis, soort bungalo in een sociale wijk, 2 slaapkamers, 1 badkamer, alles gelijksvloers, klein terras en klein tuintje, autostaanplaats + algemene fietsenberging Na verbouwingen en verhuis: Koophuis meer op de buiten - Kelder - Gelijkvloers: grote living met open keuken (kookeiland <3), 1 badkamer, 1 slaapkamer, inkomhal + toilet, veranda, grote tuin, 1 garage (voor 2 auto's) - 1e verdieping: 4 slaapkamers, inloopkast, badkamer - Zolder: 2 slaapkamers