Blijvend zwanger na ronde 36 maar dat was lucky number 7. de zwangerschappen ervoor die uitliepen in een miskraam heb ik niet bijgehouden.
Pfoeeee de eerste...geen ideeeee. Teveel rondes! Ook nog 5x iui en 2x ivf en 1x een cryo poging.... Na de eerste ben ik na de bevalling twee keer ongesteld geweest en daarna bleef het ineens uit. Dikke vette test en nu een dikke bolle buik! Was wel de eerste keer dat we het deden en ik wist dat mijn eisprong eraan zat te komen. We keken elkaar aan en dachten..Naaaaaah er gebeurt toch niks.
2e ronde! Wel opvallend hoeveel meiden voor de eerste lang bezig waren en de 2e als een verassing heel snel kwam
Eerste keer, 3e ronde, maar helaas een ma. Tweede keer, 3e ronde, gezond kindje. Derder keer, eerste maand, ook een gezond kindje. Huidige zwangerschap weer meteen in verwachting. Zo spannend allemaal!!
Niet echt een ronde. We hadden 1 maand een relatie en was eigenlijk meteen zwanger. Ik denk dan eerste of tweede ronde?
Wauw veel positieve verhalen! Ik heb best veel verhalen om me heen dat het echt wel een tijd duurde. Zelf ga ik er niet vanuit dat ik ook zo snel zwanger wordt, maar hoop het natuurlijk stiekem wel. Maar leuk om van iedereen te lezen zeg.
Ik ben zwanger van ons eerste kindje. We hebben veel geluk gehad want de eerste ronde was het raak! Even afwachten wat de verloskundige zegt maar volgens onze eigen berekening is het zelfs van de allereerste keer dat we onveilige sex hadden.
Van ons zoontje in ronde 1 Nu was het raak in ronde 3 Ik voel me soms bevoorrecht dat het steeds zo snel lukt. Zie om me heen helaas te vaak het tegenovergestelde
1e door de pil heen 2e in de eerste ronde 3e in de eerste ronde, maar miskraam. Na miskraam echter niet meer ongesteld geworden, meteen weer zwanger. Bizar eigenlijk!