Ronde 12 1ste miskraam toen door en toen de maand erna meteen weer zwanger en na een paar weken weer een miskraam. Daarna niks meer gebeurd. Ga vanmiddag voor het eerst naar de gynaecoloog toe.
Hier ook een ronde-1-zwangere. Bijzonder om aan de procenten te zien dat het ofwel heel snel raak is, ofwel juist best lang duurt.
1 e ronde zwanger , helaas hele vroege miskraam . Dag van mijn nod kreeg ik mijn menstruatie / miskraam, deze maand weer aan de klus en hopelijk dit keer raak en een plakbeeb !
bij ons in de 4e ronde, ik ben me er zeker van bewust dat we erg veel geluk hebben gehad. de kans op een zwschap was dacht ik (pin me er niet op vast) 20% per maand, en gemiddeld doet een stel er een jaar over om zwanger te raken. succes!
Ronde 15. Wij waren al met allerlei onderzoeken gestart en toen opeens spontaan zwanger. Een jaar na de bevalling trouwens 2 keer in 1 keer zwanger geraakt (miskramen), en bij de tweede zwanger geraakt in ronde 4. Die eerste keer hadden we blijkbaar wat opstartproblemen
Ronde 6, maar het was de tweede ronde dat we echt bezig waren met ovulatietesen ed.. daarvoor was het allemaal van het minder preciezere werk
Ik weet sinds afgelopen zondag dat ik zwanger ben van mijn eerste kindje en dat was voor ons ronde 3.