Heeft er nog iemand problemen met de nieuwe speentjes van BIBI? Onze zoon is net 1 geworden, dus tijd voor een nieuwe fopspeen. We hebben er ons ééntje van BIBI aangeschaft (zoals hij altijd gehad heeft). Maar nu wil hij die niet inhouden. Hij huilt telkens een hele tijd. Als we z'n vorige speen geven (tot 12mnd), houd hij deze in en is hij onmiddellijk gesust. Heeft iemand nog dit probleem?
Wat een rotding he? Mijn zoontje gaat er soms echt van kokhalzen. Hij is veel langer dan de vorige. Nee, ik vind het geen verbetering.
Ik heb het zelfde probleem met mijn dochter! Van 8 maanden oud. Ben al 3 dagen bezig om die speen te geven maar ze wilt hem gewoon niet! Floept hem er elke keer weer uit Daarom net via de bibi site voor de komende 2 jaar de oude bibi spenen besteld.
ik zeg.. pak je kans!! lekker weg houden! ze hebben nu zelf een 'nare' ervaring met de speen, dus hoeven ze hem ook niet meer! met 9 mnd is hlde beste periode om het afgeleerd te krijgen, en jullie kindjes snappen nu ook dat het speentje niet fijn meer is!
Ik had het ook met mijn dochter! Uiteindelijk even Door zetten en nu gaat t goed... Wanneer ze echt moe werd accepteerde ze de speen wel.
Mijn zoontje had hem nog geen 5 min in en had er al een gaatje ingebeten.. Nou kun je zeggen geef dan geen speen maar met de oude ging dit echt niet! En hij beet er niet eens bewust op Ik ben over op mam en deze pakte hij direct. Waardeloze dingen die bibi
Er is in het topic veiligheid ook een bibi topic. Er gebeuren nog veel gevaarlijkere dingen met die nieuwe variant
Kan het eigenlijk kwaad om gewoon de oude (vorige leeftijdsspeen) te blijven geven? De speen is kleiner, dus kan volgens mij dan ook geen kwaad voor z'n tandjes? Of heb ik dat verkeerd?
Hier wil hij hem ook echt niet, ik ga idd maar eens kijken of het werkt om het dan af te leren. Anders toch maar op zoek naar de oude spenen.
Hier hetzelfde probleem! Mijn zoontje vindt het niks, gooit 'm direct op de grond. Ik vind 'm ook vreemd aanvoelen, zo dun! Oude bibi-speentjes kan ik helaas nergens meer vinden.