Hallo, Zoals de titel al zegt.. Ons meisje van 9 weken draait ineens candaag continu op haar buik en begint dan te huilen.. Wij draaien haar terug en dan begint t weer van voren af aan.. Nu is het toch dat ze kunnen stikken als ze op hun buik liggen? Wat kan ik nu t beste doen want als overbezorgde mama doe ik dus geen oog dicht vannacht..
Ja, dat probeerden wij ook al toen ze met 3 weken op haar zij begon te draaien Net van n vriendin de tip gehad om haar tussen 2 rollen in te leggen bijv handdoeken of hydrofieldoeken.. Morgen naar cb en daar eens vragen.. We leggen haar nu wel eens op haar buik om te oefenen met haar nekje maar ook dan blijft ze wel eens met haar toetje plat op t kussen liggen maar dan zijn we erbij en snachts niet.. Pff, ze gaat veel te vlug! (ben ook wel n beetje trots op haar hoor!)
dan zou ik eerder kiezen voor die speciale dingen die ze daar voor hebben die kunnen niet schuiven en die kunnen ze niet over hun hoofdje trekken. Die hebben ze te koop bij de prenatal. Dan heb je een rol links en rechts met een tussenstuk waar ze op liggen zodat het niet kan schuiven.