Wie oh wie weet of in Nederland inwendig wordt gekeken of er al ontsluiting of verweking is voor 40 weken? In Belgie doen ze dit standaard. Ik zou dit ook graag willen aangezien mijn man aankomend weekend voor 5 dagen in het buitenland zit en ik toch wel heel benieuwd ben hoe alles zich vordert... Iemand tips / ervaringen?
Volgens mij doen ze het hier iig niet standaard. Lucas was bij mij niet ingedaald, dus daarom heb ik vóór de bevalling nooit een inwendig onderzoek gehad (had geen zin volgens de vk). Volgens mij doen ze het wel als er reden is om aan te nemen dat er al wat gebeurt in dat gebied (bijv. weeënactiviteit ofzo). Aan de andere kant doen ze het het liefst zo min mogelijk vóór de uitgerekende datum, dacht ik. Gewoon even overleggen met je vk denk ik! Die zal je wel uit kunnen leggen waarom wel of niet!
hmm das een goeie vraag! zal ik volgende week ook eens naar vragen (als glimmie er dan niet al zelf is uitgekomen) het begint bij mij nu ook iets meer te rommelen, ben eigenlijk benieuwd of er al een begin is gemaakt daar beneden
Hier ging de gyn. bij 40 weken kijken ivm. misschien op korte termijn inleiden. Net voor deze afspraak spontaan bevallen.