Hoi meiden, Mijn zoontje van 20 maanden is eigenlijk vanaf zijn geboorte al verkouden. Hij zaagt enorm (heel zwaar ademhalen), snurkt en heeft vaak een snotneus. Nu ben ik al een paar keer bij de huisarts geweest en blijkt dat hij vergrote amandelen heeft. Mijn zoontje kwijlt ook enorm. Hiervoor bij de logopedist geweest en zij zegt dat het ook een vicieuze cirkel is. Doordat hij verkouden is kan hij niet door zijn neus ademhalen, dus haalt hij adem door zijn mond, dus staat zijn mond open, dus kwijlt hij... Nu hoor ik om mij heen dat kinderen een verwijsbrief krijgen voor de KNO arts. Eigenlijk wil ik ook de huisarts bellen en een verwijsbrief vragen. Maar ik wil ook niet zeurderig en als een bezorgde moeder overkomen.. Heeft iemand ervaring met een verwijsbrief van de KNO en eventueel dezelfde klachten als bij mijn zoontje? Ik hoop het!
Ik zou zeker een verwijzing vragen naar de kno arts. Onze huisarts vond ook dat de amandelen bij mijn oudste zoon er maar uit moesten (ook meer dan een jaar verkouden), maar op de kno zijn ze daar tegenwoordig veel voorzichtiger mee. Eerst heeft hij buisjes gekregen, omdat er ook veel slijm in zijn oren zat en via verdere onderzoeken er uiteindelijk achter gekomen dat hij heel erg veel slijm produceert als hij koemelk drinkt. Sindsdien is hij over gegaan op soja melk en is hij niet meer continue verkouden.
Bedankt voor je reactie! Jou verhaal is eigenlijk het tegenovergestelde. De huisarts vond dat ze eruit moesten en de kno arts vond van niet. maar feit blijft wel dat zoveel verkouden zijn niet goed is voor je kind..
Heb je wel eens nagedacht aan vitaminepillen. Dit verbeterd de weerstand. Hier waren ze iedere 2 weken ziek. Nu met vitaminepillen gaat het een stuk beter. KNO-arts lijkt me wel verstandig. Homeopaat kan ook veel goed doen.
En pro biotica! Werkt super om uit zon cirkel te komen. Volgens mij moet je dan orthiflor junior nemen
Super! Ik ga morgen even kijken bij de etos. En ga ook een afspraak bij de huisarts regelen. Want ik wil toch dat er even naar hem gekeken wordt. De leidsters bij de opvang viel het vandaag ook al op.. Dus maar even door de check!
Pro biotica koop je bij de tuinen of een reformwinkel. Misschien dat de apotheek het ook heeft. Is wel prijzig.onze jongste krijgt het vanaf de feboirte en ga het onze oudste ook maar weer geven, ze krijgt al davitamon 2x per dag maar is toch weer verkouden en nu ook oorontsteking. Tis wel prijzig hoor! 20eur voor n potje en daar doe je dan zon 2 maand mee als je 1 schepje per dag geeft