dank jullie wel!! ik heb wel een foto maar weet niet hoe je die moet plaatsen..:S die 2e streep op clear blue kwam bijna eerder dan de controle streep!! ook nog even een kruidvatje 2v5 er achteraan gedaan en ook vet positief!!
ik had wel een indrooglijn binnen 5min. Maar dit was vn 123zwangerschapstest. Van bovenaf zag je niks maar als je hem schuin hield zag je een 2de streep zitten. Gelijk een andere test gedaan en die was negatief. maar van kv 2 voor 5 heb ik nog nooit gelezen over een indrooglijn.
Wauw geweldig zeg! Gefeliciteerd, heb je testen bekeken. Geen twijfel meer he? Ze zien er spectaculair uit haha
ja echt he!! maar ik testte ze pas 2 dagen na nod zo goed hoor, daarvoor waren ze dus echt heeeeeeeeeeeel licht!! gisteren mvm op bezoek gehad en weer een mooie knaltest