In oktober 2009 al gestopt met de pil, Microgenyon 30. Moet zeggen dat ik wel lang de pil gebruikt heb, namelijk meer dan 10 jaar. Ben na de stopweek niet meer begonnen met een nieuwe strip. In november, december en januari praktisch op de klok af ongesteld geworden. M.a.w. echt nog ritme van de pil. Kreeg wel een andere ongesteldheid dan anders; met name korter dan anders, minder bloed, donkerder bloed. In februari op 4,5 week tijd zelfs 2x "ongesteld" geworden. Afgelopen 26 maart weer ongesteld geworden. Nu totaal geen idee wat mijn cyclus is, dus doe al vanaf 1 april dagelijks 2 ovulatietesten (dipsticktesten van Sensitest). Maar eigenlijk nog steeds geen resultaat. Doordat de bloedingen zo raar en zo minimaal zijn ook zwangersschaptesten gedaan, ook negatief. Iemand een idee wat er mis is??? Ben ook niet de magerste, dus heb het commentaar al gehad dat het daar aan zou liggen. Zijn er misschien meer maatje-meer-dames met ervaringen??? HELP!!!!
nou ik weeg 58 en ik heb een cycl tussen de 26 -45 dus ik kan meepraten watbetrefd onregelmatigheid,,, je menstruatie valk na je pil stop was bij mij ook korter en anders,, en ik kan alleen maar zeggen ,schrijf al je cyclussen op! en mischien gaan tempen,,zo krijg je een mooi beeld van je lichaam! ik heb met een onr cyclus ook een kindje dus jij ook ,ookal ben je wat zwaarder NOU EN
Je kunt ook ongesteld worden zonder dat je een eisprong hebt. In jouw geval vrees ik dus dat je geen eisprong hebt, maar wel licht ongesteld word. Je zou inderdaad een paar maanden kunnen gaan temperaturen. Dus elke ochtend op hetzelfde tijdstip bij voorkeur rectaal temperaturen. Dit kun je bijvoorbeeld bijhouden op Fertility Friend. Die geeft dan automatisch aan of je al dan niet een eisprong hebt.
Hoi, Ook ik ben niet de dunste en ben ook bang dat dit mee gaat spelen in het moeilijk zwanger kunnen worden. Bij mijn eerste zwangerschap was ik wat slanker. Toen was het de 2e keer raak. Nu probeer ik vooral om goed op te letten op mijn voeding. Snoep en alcohol zijn verbannen en ik probeer gevarieerder te eten. Als het nog even duurt voordat ik zwanger mag worden, dan hoop ik in ieder geval wat af te vallen. Succes! Gr ingrid
ik woog toen ik zwanger raakte 112 kilo en was de eerste maand zwanger. het KAN een rol spelen maar hoeft niet, kan net zo goed door iets anders komen. maar wel vervelend dat je geen ei hebt, ik zou je toch via de ha even door laten verwijzen naar de gyn als dat kan.
Bedankt voor de reacties... Temperaturen ga ik zeker proberen, hopelijk word ik daar meer wijzer van...
Heb er nog nooit van gehoord dat je ook ongi kunt worden zonder eisprong?! Mijn enige ervaring met ovutesten was die van vorige cyclus. Ik heb toen vanaf dag 14 tot en met dag 32 iedere dag getest maar geen enkel tweede streepje gezien. Dus geen eisprong volgens de test. Op dag 34 werd ik ongesteld. Dus ik ga er vanuit dat ik ergens wél de eisprong heb gehad maar dat ik die met de test niet heb weten te vinden. Misschien was mijn LH-piek wel 's nachts ofzo? Misschien dat het bij jou ook zo is? Ik heb toen trouwens maar 1 x per dag getest, sommigen hier zeggen dat je dan het beste 2 x per dag kan testen, ergens halverwege de ochtend en ergens halverwege de middag/avond...Succes ermee!
Dit komt helaas vrij veel voor hoor. Bijvoorbeeld bij PCOS: Wat is PCOS? Sommigen komen er ook pas achter als het zwanger worden maar niet wil lukken en ze komen bij een gynaecoloog terecht. Ze verkeerden dan in de veronderstelling dat ze altijd keurig ongi werden, maar uiteindelijk blijken ze geen eisprong te hebben. Daar kun je dan medicijnen voor krijgen (bijv. Chlomid). Bij ongi zonder eisprong word je vaak veel minder erg ongesteld. Het opgebouwde baarmoederslijmvlies + lege follikelresten wordt dan alleen afgestoten. Bij een gewone ongi wordt het baamoederslijmvlies + de follikel met eitje afgestoten. Zie ook: menstruatie zonder eisprong
Goh zeg nooit geweten. Ik had wel gehoord van PCOS maar wist niet dat je dan geen eisprong kunt hebben terwijl je wel ongi wordt.
Hoi , hier nog iemand met een ongsteldheid en waarschijnlijk geen eisprong, ik heb ook ovu-testen gebruikt en ook geen positieve testen, ben toen bij de ha geweest en het kan inderdaad zo zijn dat je wel gewoon ongi word maar geen eisprong hebt, wij hebben nu een afspraak staan ihn het ziekenhuis succes groetjes Babs
He gets, begin me nu toch zorgen te maken. Ik had ook geen positieve ovutest...zou ik dat ook hebben dan? Maar ik heb al wel een zoontje gekregen dus het kan wel bij mij! Pfff ben onzeker nu....