Hi allemaal, Ik ben nu 3 dagen overtijd. En heb een heel licht streepje op de 2v5 test vd kruidvat. Bijna niet te zien met blote oog. Bij mijn vorige zwangerschappen testen ik pas op 4 weken positief. mijn lichaam maakt denk heel langzaam hcg aan. Maar de vraag aan jullie, zou dit een positieve test kunnen zijn? Ik ontdekte hem wel iets later dan 5 min ik denk 7 a 8 min, omdat er niks te zien was dacht ik ( een knaller) met iets later heel goed kijken zag ik dus dit.
Ik zie wel wat, maar kan het geen indroogstreepje zijn? Het lijkt op de foto namelijk grijzig. Ik hoop voor jou dat het van een zwangerschap is!
Op 4 weken positief testen is toch heel normaal ? Dat begrijp ik niet echt sorry haha. Ik twijfel of je test positief is, het lijkt namelijk het voorgedrukte streepje. Wanneer was je ovulatietest positief ? Aangezien je zegt 3 dagen overtijd te zijn ?