Hallo allemaal, Geen idee of mijn vraag past in dit subforum, maar ik wist niet zo goed waar ik ‘m anders moest plaatsen. Inmiddels geef ik al bijna anderhalf jaar borstvoeding en dat gaat prima. We zijn inmiddels afgebouwd naar vier keer op een dag; ‘s ochtends na het wakker worden, ‘s middags voor de middagdut, ‘s avonds voor het slapen gaan en ‘s nachts meestal nog 1 keer. Nu is het zo dat ik vanochtend wakker werd met een bobbelige linkerborst. Klinkt gek, maar ik kan het niet anders beschrijven. De bobbels zijn al aan de buitenkant zichtbaar en als ik de huid van m’n borst strak trek zie ik ze helemaal goed zitten. Ze voelen wat vlezig, zijn niet echt hard. Ik dacht eerst aan verstopte melkklieren, maar zoiets verwacht je toch veel eerder in de borstvoedingsperiode? Ik moet wel zeggen dat de kleine vannacht doorgeslapen heeft en ik vannacht dus niet heb hoeven voeden. Dat is tot nu toe nog maar een paar keer eerder gebeurd, maar toen had ik de dag erna geen bobbelige borsten. Ook werd het nu niet minder na het drinken, wat je misschien wel zou verwachten? Kortom, ik weet niet zo goed wat dit zou kunnen zijn en ik maak me toch zorgen. Zijn er hier mensen die dit eerder gehad hebben? Ik wil het nog even aankijken en mogelijk toch langs de huisarts binnenkort als het niet vanzelf afneemt.
Ik zou eens kijken of je het los kan masseren met bv een warme douchestraal erop, eventueel een beetje met de hand afkolven onder de douche om te kijken of het dan soepel wordt.
Heb ik geprobeerd, maar vooralsnog geen effect. Ik heb zelfs de kleine extra laten drinken vandaag, maar ook dat heeft helaas nog niet geholpen.