Van het weekend minder leven gevoeld. Meteen doorgestuurd naar het ziekenhuis. Daar ctg gekregen en een echo. Volgende dag weer terug voor nieuwe ctg. Deze waren beide goed. Al vond ik het wel raar. Zondag hartslagen van 169 en maandag van 119 Nu zei de verloskundige dat ik elke dag minimaal de baby 10X per dag moet voelen. Bij minder of twijfel meteen bellen en moeten we terug. Ik dacht dat is niet zo moeilijk. Maar hoe meet je zoiets? Vanmiddag was ze zeker 3 kwartier achter elkaar erg druk. Tel ik dat dan als 1X of hoe? Tot nu toe heb ik haar vanaf vanmorgen 07.00 7X gevoeld. Iemand hier toevallig ook ervaring mee?
Je telt elke beweging als 1. Dus niet hoevaak ze druk is, maar echt hoevaak ze beweegt. Dus al heb je 3 trappen in 1 minuut gevoeld telt dat als 3x
Je mist ook heel veel bewegingen als je bezig bent omdat je er niet om let. Ik heb haar tot vorige week niet dagelijks gevoeld ivm met voorliggen de placente. Maar zoals gezegd elke beweging schop, draai, veeg telt als 1.