Ik heb deze maand voor het eerst ovulatietesten gevruikt. Ik heb ze gebruikt van zwanger en kids. Volgens de ovu testen zou ik vandaag ongesteld moeten worden. Toen ik donderdagmiddag wat bruin verloor, vond ik dat best apart omdat het twee dagen te vroeg was. Ik had een paar keer met afvegen wat bruinverlies en verder niks. s avonds, s nachts en de volgende ochtend verloor ik niks meer. Vrijdag middag gebeurde bijna hetzelfde als donderdag. Alleen nu een paar druppels bloed erbij (maar wel slijmerig) . s avonds, snachts en de volgende ochtend weer helemaal niks. Ik had geen zwangerschapstest en had gelezen dat ej ook een ovu test zou kunnen gebruiken om te kijken of je zwanger kon zijn. zonder er verder bij na te denken deed ik er een. De teststreep was even donker als de controlestreep. Oke dacht ik en nu? wan tverder had ik er niet over nagedacht. Vanmiddag weer wat bruin en een paar druppels rood bloed. Ik weet niet of het nu gaat doorzetten of niet. Maar wat betekent die test? Dat betekend toch normaak dat je een lh piek hebt? Maar dat kan toch helemaal niet nu? Ik snap het echt helemaal niet meer.
euh.. jij moet echt ff heel rap ergens een zw.test vandaan zien te halen.. en dan doen en dan heel snel hier eenfoto plaatsen!!!!
Het kan heel goed dat een ovulatietest positief test voor zwangerschap. Het meet namelijk een stofje dat zowel in het hormoon LH (ovulatie) als HcG (zwangerschapshormoon) zit. Dus in beide situaties geeft hij een positief resultaat Wat ik alleen niet snap is dat je zegt dat je wist wanneer je ongesteld zou moeten worden aan de hand van de ovulatietesten. Er is geen standaard termijn na je ovulatie dat je ongesteld moet worden die periode heet je lutaele fase en die is bij iedereen anders. Dus kan best dat het niet precies klopt met je berekening. Succes, hopelijk is het raak !
ik denk dat ze bedoeld dat ze aan de hand vande ovutesten wist wanneer ze haar ei had gehad en van daaruit weet dat ze vandaag ongesteld moest worden...
ja ik had hier berekend wanneer ik dan ongetseld moest worden en dat zou zaterdag zijn, vandaag. Ben alleen bang dta het door gaat zetten. Mocht dat het geval zijn, hoe kan het dan dat die ovu test posi was? ik kan geen ei hebben nu toch? als ik ongestekd zou zijn? Mijn man heeft een etos test meegenomen. Eentje. twijfel dus of ik nu moet testen of morgenvroeg.
Mijn ervaring is dat ETOS testen niet heel snel duidelijk uit slaan dus ik zou hem dan even tot morgen bewaren. Spannend hoor !
hihi daar ben ik achter gekomen! ik had hem net toch gedaan en niet posi helaas. Ik kan me ook niet inhouden he! als het niet door gaat zetten dan doe ik van de week zeker nog een test.
dat hoop ik toch echt niet maar mag ik vragen waarom je dat denkt? Ik had de 28e september voor de zekerheid nog een ovu test gedaan die was bijna helemaal wit, had ookm niet verwacht dat hij vandaag posi zou zijn
Dat van die miskraam schat ik niet zo hoog in hoor. Een ovultietest kan bij zwangerschap pas positief worden als en zwangerschapstest dat al lang en breed zou doen. Een prille zwangerschap pik je er dus niet mee op. Een negatieve test op NOD is gewoon negatief. Maak jezelf aub niet gek met het idee van een vmk! Ik hoop voor je dat het niet doorzet en je over een paar dagen alsnog positief test!
Hoe kan het dan dat een ovutest bij menstruatie (nod) positief is zonder zwangerschap als je eerder in je cyclus ook een posi ovutest hebt gehad?? weet jij dat toevallig Merah..(klinkt misschien een beetje bot, maar is oprecht als vraag bedoeld hoor )
Nee, eerlijk gezegd niet... Ik heb er geen verklaring voor... Ik hoop gewoon dat ik ongelijk heb en dat het gewoon een zwangerschap betreft. Maar wetenschappelijk gezien is de kans klein dat de positieve test door een zwangerschap komt. Dan moet je echt al een behoorlijke hoeveelheid HcG hebben en die zou een zwangerschapstest dan ook op moeten pikken. Het blijft even afwachten ben ik bang...
Heb ik ook gehad ichtus. Vlak voor ik ongi werd 2 dagen een vet positieve ovu. test... Misschien een vmk ofzo dacht ik later?!
Een verklaring zou kunnen zijn dat je de Kruidvat-ovulatietestjes hebt gebruikt? Die blijven serieus te lang positief, zelfs mannen schijnen er positief mee te testen!
Ah.. THnx Merah.. nou dan is t maar goed dat ik nooit ovutestjes heb gebruikt..whahahahahaha....dan zou ik waarschijnlijk bij zo'n verschijnsel helemaal iedere keer in de onzekerheid heb gezeten..hihihi.. ELLEN:.. hoe is t nu? zet t al door of is t weer gestopt??? Duim voor je meid..
zet nog niet door. alleen met afvegen wat bruin en soms een beetje rood. @merah aan een mk/vmk dacht ik zelf ook niet. helemaal niet omdat ik nu ook wel ongesteld zou moeten worden (vandaag) Maar anders is er dus geen verklaring voor de test? ik vind het wel apart allemaal