Hier net sinds 3 weken, maar dat komt omdat ik niet eerder een goede fiets en zitje had niet omdat ik het eerder niet durfde. Ik weet niet vanaf wanneer het mag, maar ik kan mij voorstellen dat de kleine zelfstandig moet kunnen zitten en dat het ruggetje wel een beetje stevig is ivm de hobbels in de weg. Groetjes Cindy
Stijn was 8 maanden toen hij voor het eerst mee ging, hij kon toen zelf zitten. Ik heb tot dat hij een maand of 10 was niet langer dan 10 min op de fiets gezeten.
Je kindje moet een redelijke rechte rug hebben voor hij/zijn in een stoeltje mag. Pete heeft nog een beetje kromme rug, dus volgens het CB was een kinderstoel zelfs nog niet zo verstandig, dus een fietsstoeltje al helemaal niet. Op de site van Bobike staat dat het stoeltje 'mini+' van 9 maanden tot 3 jaar is, dus ik denk dat je beter nog even kan wachten.
Mijn zoontje was ongeveer 7,5 maand toen hij voor het eerst op de fiets ging. Hij kon toen uit zichzelf goed gaan zitten. Dat schijnt belangrijk te zijn.
Wij gaan met Dewi a.s. zondag de eerste keer fietsen. Ze kan goed recht zitten (ook ik had niet eerder de geschikte fiets).
Sinds een paar dagen. Hij kan goed uit zichzelf zitten en op het CB zeiden ze dat het voor zijn ruggetje geen probleem zou zijn.
Ik heb de bobike mini en Ruben ging voor het eerst mee met ongevver 7,5 maanden. Maar hij kon dan ook goed zitten en ik fietste heel rustig en echt alleen naar de supermarkt en terug, dat is 5 minuten heen en 5 minuten terug. Naar mate hij steeds meer uit zichzelf ging zitten ging ik steeds langer fietsen.
met ong 8 maanden, maar het hangt er idd vanaf hoe goed je kindje kan zitten. lars zat met 7 maanden al stevig los, dus met 8 durfde ik het wel aan
ze zit er nu z'n 3 wk in dus vanaf 7.5 maandjes ongeveer. Dit wel naar goedkeuring van het cb omdat ik eerste wilde weten of haar rug stevig genoeg was. Ze kan al los zitten vanaf 6 maandjes maar je hebt zitten en zitten haha maar ze deed het prima en had een rechte en stevige rug en dus mocht ze mee op de fiets
ik nam chayenna mee op de fiets toen ze 10 maanden was dan wist ik zeker dat haar rugentje stevig was.
Ze kan zelf al stevig zitten. Ze speelt gerust een half uur zittend. En heeft een rechte rug. Denk dat we morgen een klein stukje gaan fietsen. Zal niet langer dan 5 minuten zijn.
Ik heb vanavond een fietsstoeltje gekocht en wil morgen of zondag een klein stukje proberen! Lijkt me zo leuk! Hij is nu bijna 9 maanden.
hier ook pas met ong. 10 maanden. toen seff goed stevig kon zitten! Maar het is echt super leuk op de fiets! zoooó gezellig!
Milan was pas 15 maanden toen hij voor het eerst op de fiets meeging. Maar heb vorige maand pas een nieuwe fiets gekocht en daarvoor vond ik t weer nou niet echt bepaald lekker Moest wel heel erg wennen want ik had zeker in minimaal 15 jaar niet meer gefietst en dan ineens weer op die fiets kruipen met een kind achterop. Maar Milan zat lekker rustig en hij vond het geweldig. Hij valt alleen steeds in slaap als we langer dan 15 min aan t fietsen zijn