Hoi, Mijn dochter van 12 weken komt ineens veel sneller voor een fles. Sinds ruim een week krijgt ze 180/6 ipv 150/5 omdat ik merkte dat ze daar niet meer genoeg aan leek te hebben. Nu krijgt ze dus meer aangeboden, en meestal drinkt ze van de eerste en laatste fles zon 180/190, en van de andere drie flessen daar tussen in 150/160. Ze geeft zelf duidelijk aan als ze genoeg heeft. Nu is het alleen zo dat ze ineens veel eerder voor haar voedingen komt. Zat er eerst 4 a 5 uur tussen, nu wil ze na 2,5 uur soms al weer drinken. Ondanks dat ze dus al wat meer is gaan drinken. Ik geef hypo allergene voeding, anders had ik forte willen proberen. Iemand ervaring of tips? groetjes Miepje
Wij hebben dat ook een periode gehad. Was denk ik gewoon een sprong. Het gingin ieder geval weer over...
Ik gaf als ik de voedingen verhoogde vaak het laatste restje van de fles vlak voordat ze weer naar bed ging. Dat werkt hier erg goed en dan slaapt ze ook goed tot de volgende voeding. Maar rond de 12 weken gaan ze een hele pittige sprong door. Dus misschien moet je er gewoon even doorheen? Succes in ieder geval.
Dat zijn regeldagen, die kun je ook hebben als je flest. Gewoon je kind volgen, normaal gesproken normaliseert het a een paar dagen.
Oke, bedankt voor de reacties! Ze leert inderdaad ineens ook weer heel veel, dus wellicht een sprong! van de week moest ze ook n paar keer ineens heel hard huilen, zijn we niet gewend... groetjes